Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek egy ilyen tetoválá...

Szerintetek egy ilyen tetoválást szeretnek azt megcsinálja bárki vagy lehet hogy nemet mondanának rá? Ha tetováló is válaszolna rá ez jó lenne

Figyelt kérdés
Már évek óta szeretnék egy 666-os tetoválást csináltatni csak még nem jutottam el odáig de most egyre közelebb állok hozzá, hogy most már megcsináltatom viszont nem tudom, hogy vallási okok miatt bárhol megcsinálnák-e
2019. aug. 24. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Azt varrnak rád amiért fizetsz, de ez a 666 szerintem kva gáz..most ettől rohadt nagy sátánista keménygyerek leszel szerinted vagy mi a cél vele?
2019. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen igen persze

Nem amúgy nem leszek tőle kemény satanista gyerek nekem egészen más jelentése lenne viszont sok az ilyen korlátolt idióta

2019. aug. 25. 00:36
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Meséld el kérlek hogy mit jelentene es hogy miért kell mindenképp mutogatnod a külvilágnak? Meg hogy szerinted vallási okokból miért ne csinálnák meg? Ez nem valami tiltott szimbólum..de szerintem egy telihátas horogkeresztet is simán megcsinálnának ha fizetsz
2019. aug. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Attól függ kihez mész. Van ebben a szakmában elég edgelord metálos, biztos megtaláljátok egymást.


Ez a 666 emberi mélyóságodban nem sért, nem önkényuralmi jelkép...vallásilag problémák lehetnek de hát ne az ilyen mélykeresztény helyre menj, szvsz amúgy se szeretnétek egymást.

2019. aug. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
35 éves, rohadt rég metalos tetováló vagyok, de én nem csinálnám meg. Nagyon örülök hogy én nem tetováltattam magamra 20 évesen ilyesmiket, nem úgy, mint az öszes tobbi haverom (akik persze rohadt kemények voltak a tetkóikkal Marduk koncerten, ja, nem) annak ellenére, hogy a mai napig élem a dolgot. Mostanában amúgy a nagyon edgy metalcore kisfiúk rakatjak tele magukat ilyesmikkel, öröm lesz nézni őket 10 év múlva.
2019. aug. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!