Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mikozbe a tetovalast készítik?...

Mikozbe a tetovalast készítik? Szoktatok kozbe beszelgetni? Vagy ez zavarja oket kozbe? Vagy csak pusztan minek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 2. 14:36
1 2
 1/12 $$$$$ ***** válasza:
En beszelgettem a tetoválommal. Es szerintem a többi mkntamnal is fogok. Mert most egy 1 oras mintanal jo oke. Nem bezslegettek. De nekem pl. 10,5ora volt igaz 2 reszletben. De az elso reszlet 7ora 40 perc volt. Es azert azt mar eleg csendben kibirni. Plusz jofej volt tehat siman eldumalgattunk.... Es nem zavarja...
2019. szept. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nekem olyan fura h nem zavaarja a koncentralasba

Meg arra is figyeljen mit kerdeznek tole

2019. szept. 2. 16:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Én Törőcsik Daninál voltam,mi végig beszélgettük.Nekem terelte a figyelmemet a tűrők,őt pedig nem zavarta hiszen nem először csinált már tetkót.
2019. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
9 tetoválásom van, 5 különböző művésztől. Volt, akivel végigbeszélgettük az egész időpontot, de volt, aki inkább csendben szeret dolgozni, így csak olvastam Kindle-n közben. Változó.
2019. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Elmondja elore h ne beszelj vagy nem is ertem olyan fura😅
2019. szept. 3. 19:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a kérdés engem is foglalkoztat.
2019. szept. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Orulok nem csak nekem zavaros
2019. szept. 4. 17:06
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem csak megkérdezte a művész, hogy "figyu nem baj, ha közben csendben maradunk, úgy jobban tudok koncentrálni"? Satírozáskor már beszélgetett, de a vonalakat csendben csinálta én meg addig olvastam. Nem kell túlparázni, mondani fogja, ha úgy van :)
2019. szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. szept. 4. 21:41
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Vonalazásnál én se szeretek beszélgetni a vendéggel, pláne ha olyan testrészén van ami folyamatosan mozdul ha beszél. Satirnál mindenkivel szívesen beszélgetek, vannak csendesebb és beszédesebb vendégek is. :) Mindenkihez alkalmazkodom.
2019. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!