Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tűvel és tintával lehet...

Tűvel és tintával lehet otthon csinálni tetoválást?

Figyelt kérdés
Barátommal szeretnénk egy közös tetoválást amit mi magunk csinálunk, persze nem nagyot! Egy picike kis szívre gondoltunk! Semmi extra csak egy pici szív. Ezt otthon sima tűvel és tintával meg lehet csinálni?. Persze fertőtlenítőt is használnánk. És mielőtt mondaná valaki azért nem szalonban szeretnénk csináltatni mert ezt mi szeretnénk magunknak,hogy egyedi legyen és egy kis őrűltség legyen benne. Tudom hogy nem lenne tökéletes de a mi bőrünk és mi ezt szeretnénk.
2019. szept. 11. 15:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek teszel fel hülye kérdéseket,ha nem fogadod el a válaszokat amik nem egyeznek a te nézeteiddel?🤡
2019. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%

Ha valaha vérrák ősök leszek, vagy egyéb más fertőzést összeszedtek, akkor emlékezz, hogy mi előre szóltunk.

Szóval az én válaszom: NE!

Ez olyan, mintha saját magamnak akarnám kiszedni az orrmandulámat, vagy úgy megműteni egy random embert, hogy még csak az orvosit sem végeztem el.

Hiába használsz fertőtlenítő, az még semmit nem jelent.

Nem éri meg azért spórolni, hogy pár év múlva elpatkolj egy ilyen baromság miatt, vagy gyógyíthatatlan betegként, lemputált végtagok kal éld le az egész életed.

Ezért NEM éri meg spórolni! Ha nem egy nagy művelet, még nem is kerülne sokba.

Ez egyáltalán nem buli. Graffitizzetek szét egy omladozó falat, ne a bőrötöket, mert nem a végeredmény miatt “papol” itt mindenki, hanem a brutális végkimenetelét miatt.

2019. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
*brutális végkimenetelek miatt
2019. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet. Elmondom miert,

-nem sima tintaval csinaljak a tetovalast

-nem sima varrotuvel


Ha ezt otthon akarjatok a megfelelo ESZKOZOK (a fertotlenito a legkevesebb itt most, az is kotelezo persze) nelkul , akkor valoszinu meg sem maradna, vagy szetfolyna, vagy elfertozodne.


Hidd el talalnatok olyan tetovalot aki egy kis plusz penzert bele menne, hogy megmutatja hogy kell es a felugyelete alatt megcsinaljatok egymasnak. Steril kornyezetben, steril es megfelelo eszkozokkel.

2019. szept. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a netről lehet rendelni rendes tetováló készletet, amiben van minden, ami kell plusz részletes leírás, hogy pontosan hogyan is kell csinálni. Ha mindenképpen így akarjátok, akkor érdemes inkább ilyenek között szétnézni, és rászánni azt a pénzt, mert hosszú távon biztos, hogy jobban megéri.
2019. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!