Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért tetováltatják magukat...

Recegedr kérdése:

Miért tetováltatják magukat az emberek? A belső indíttatásra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

2019. szept. 11. 17:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, mert tetszik. Pont.
2019. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
kicsit elment a tema a kerdesrol,de irok en is par szot hozza,nem vagyok egyetemista,nincs felso vegzetsegem,egyszeru halando vagyok,nem vagyok tetovalas ellenes,de mellete sem,mindenki sajat boret visszi a vasarra a borunk az egyik legfontosabb testreszunk,van aki tonkre teszi van aki nem,mikor megtudtam hogy rakom van ,es harom helyen kaptam tetovalast,a sugar kezeles miatt,igy nekem rossz az emlek rola,mert valaki azt mondja rola,emlek a tetovalas,szerintem az emlek a fejunkben van,es nem a kezunkon hatunkon ,vagy a labunkon,fiataloknak ez most nagy divat,majd az elmult ido megmondja milyen volt,az emberek,csak tetovalnak,de as egeszsegukre ,hogy hat kesobb az nem szamit.a tetovalonak uzlet az egesz,alairod a papirt ha van,es utana ami tortenik az a tied,vagy hogy alergia vizsgalatot kene csinaltatni,minek majd kiderul,5-10-15 ev mulva mit tesz a mereg a szervezetedel,
2019. szept. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

irodalom óra, random rajz: na bmeg ezt varrassam má' fel.

másik: haha tök poén lenne.

harmadik: KELL.

kb ilyenek jártak a fejemben, amikor csináltam. és van egy 4. ami életeket menthet.

2019. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Már több kérdéshez is leírtam, bemásolom ide is:


""Nekem most készül a fényképből tetkóvá alakítás egy szalonban.


Bevittem a képet, most arra várok hogy meglegyen a sablon.



Egy farkas portré. Annyit kértem, hogy legyen köré egy 3D-s hatású nonfiguratív köret, illetve a farkas a lehető legjobban adja vissza a képet. Ne csak "egy" farkas legyen, hanem "az" a farkas.



Én a Mátra lábánál éltem, de rengeteget jártam a Bükk Nemzeti Park területén. Még kicsi voltam (6 éves kb.) amikor elkószáltam. Találtam egy sérült kisfarkast. (Akkor még nem fogtam fel, hogy milyen durván veszélyes hülyeséget csináltam) Bekötöztem a lábát. Közben visszajött egy másik, kicsit nagyobb. Valahogy érzékelte, hogy nem jelentek veszélyt. Elmentek.


Utána többször jártam arra. Összetalálkoztunk néha, és a gesztusokból mindketten éreztük, hogy nem fogjuk bántani egymást. Aztán egyre többször és többször találkoztunk. Szabályosan összebarátkoztunk.


Később az egyik emberke a Nemzeti Parkból elmondta, hogy a 2 farkas testvérek, a kisebbik a hím, a nagyobbik a nőstény és egy évvel idősebb nálam. Én a nősténnyel voltam jóban.


Segítettem még a kölykei születésénél is, vagy új búvóhelyet találni neki miután feldúlta az előzőt egy vaddisznó, stb.



Na azért nem ilyen maugli, tarzan, farkasherceg, stb. meseszinten, azért a józan ész határain belül, de a legjobb barátom, szinte nővérem volt. Rengeteg dolgot tanultunk egymástól.



Most tavasszal halt meg szegény. Végelgyengülésben. Farkasokhoz képest iszonyatosan hosszú ideig, 22 évig élt (az átlagos életkor egy falka nélküli nőstény farkasnak 7-8 év).



3 fénykép készült róla, abból 1 képen látszik csak igazán jól és élesen. Nem szerette a fotózást, nekem is csak azt az egy képet engedte, a többi próbálkozásomnál elmarta a kezemből a gépet."


Azért nem készült még el, mert nem a nyári izzadós, napozós időszakban akarok tetoválást.


Ez lesz az első.


Szóval én azért csináltatom ezt a tetoválást, mert megérdemli. Egy sírhely és pár fénykép, megemlékezés, soha nem fog annyit jelenteni, mint hogy a pofikája életem végéig a vállamon lesz!


Ő volt a legfontosabb az életemben, talán még a saját testvéreimnél is fontosabb!


21/F

2019. szept. 30. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!