Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás előtti borotválástól...

Tetoválás előtti borotválástól megerősödhet a szőr?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és olyan helyre szeretnék tetoválást, ahol alig látható, színtelen piheszőr van. Viszont a tetováló ezt is leborotválná előtte. Ettől az egy (illetve ha több alkalommal készül a tetkó, akkor több) borotválástól megerősödhet úgy a szőr, hogy utána nem lesz szép, és kénytelen leszek mindig szőrteleníteni azt a területet?

Van, aki nem szőrteleníti később a tetovált területet, és úgy is szép, nem lett szőrösebb?



2019. szept. 28. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
A borotválástól nem erősödik a szőr.
2019. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem lesz szőrösebb és nem lesz erősebb a szőr. Ugyan úgy piheszőr lesz csak rajta. Annyi, hogy ha esetleg nagyon szőke a szöröd és nagyon fekete a minta, akkor jobban látszik majd rajta. Nem a borotválás miatt lesz erősebb a szőr, hanem a hormonális hatások miatt. Sok tetoválásom van, egyiket sem szőrtelenítem és sok nőt ismerek, akiknek sok van, és ők sem szőrtelenítik őkek külön, csak úgy, ahogy azelőtt is (hónalj, lábak, intimrészek).
2019. szept. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A borotválástól nem erősödik meg a szőr, ezt a buta mítoszt már vagy 10 éve elvetették. Nekem szépen ránőtt a piheszőr a tetoválásaimra és semmivel sem lett erősebb, mint korábban.
2019. okt. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!