Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerül egy tetoválás?

Bogzalma kérdése:

Mennyibe kerül egy tetoválás?

Figyelt kérdés

Egy apró (max 10cm-es) színes egyszerű virágot szeretnék az ArtCraft Tattoo Budapestnél csináltatni fél év (vagy több) múlva.

kb ez mennyibe kerülhet?



2019. nov. 4. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Minimum 5000. Azt a helyet nem ismerem, de gondolom igényesebb, mint a vidéki lebuj, ahol én néztem meg egyszer (hál istennek már nem akarok tetkót) Pesten szerintem 10.000-nél kezdődnek.
2019. nov. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőlük.


A 10 centi egyrészt nem apró, másrészt ha egy vonalat húz rád, azzal is használt tűt, festéket, egyebet. Plusz megtervezi neked. És ott lesz rajtad örökre.


Hajacskára, körmöcskére el tudnak az emberek cseszni havi 10 ezreket, de egy egyszeri tetkót puszira akarnak megcsináltatni.

2019. nov. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
10-30 között. Nem mindegy, hogy mennyire részletes, mennyire valósághű, milyen bonyolult, milyen stílusban. Nyugodtan írj rájuk és kérj ajánlatot, ha nincs fix mintád, akkor segítenek megrajzolni.
2019. nov. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Jóérzésű igényes emberek a tetovált prolik iránti megvetésébe kerül, a pénzen felül. Segítek: az előbbi a nagyobb ár.
2019. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahány tetováló annyi féle árszabás. Ha van konkrét művész akit kiválasztottál neki kellene írni ezzel kapcsolatban.

8000-15.000,- Ft körül számíthatsz, ez alatt már nem nagyon dolgozik senki se aki minőséget nyújt. Vagy mintára kapsz árajánlatot vagy órabérben dolgozik és ez alapján.

2019. nov. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

kedves 2es én nem dobok ki 10ezreket körömre meg hajra havonta


nem azért kérdeztem hogy sporoljak és tudom hogy ott marad nem vagyok hülye

csak kiváncsi voltam mennyi lehet

2020. febr. 3. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!