Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Bántatok már meg tetoválást...

Bántatok már meg tetoválást amit fiatalon csináltattatok?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy ilyen egy tiniként (pl 18 évesen) megcsinált mintát kicsit később (25,35 stb..) évesen már megbántatok ? Vagy akár rá pár évre ? Sokan mondják hogy fiatalon butaság varratni mert nincs kiforrott személyisége a tiniknek. Valaki ezt megtudja erősíteni / cáfolni ?

#tetoválás #megbánt tetkó #elrontott tetkó #tetkó fiatalon
2019. nov. 6. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
18 évesen a kedvenc zenekarom nevét tetováltattam a karomra. Így 10 évvel később már annyira bánom hogy le is fogom szedetni. Ráadásul most már a munkám is olyan ahova inkább nem kéne tetoválás. Ezenkívül van még egy kb 20x10-es virágos a másik alkaromon, ezt is megbántam már. Viszont van nem látható helyen is tetkóm amit folytatni szeretnék. Lényeg a lényeg, látható helyre többet nem akarok és neked is ezt javaslom kezdetnek.
2019. nov. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is megbántam. A csuklómon van egy gyémánt. Nem túl szép munka: összemosódott, olyan, mintha csak még ütöttem volna a kezem.
2019. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tetoválást nem bántam meg, mert vártam pár évet mire megcsináltattam, de mai fejjel máshová tettem volna azt a viszonylag kicsi mintát, nem egy nagy bőrfelület kellős közepére :D Nem tragédia, bele lett építve egy nagyobb mintába ami köré került, szépen beleillik, de ha visszamennék az időben, biztos más helyre varratnám.
2019. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fruzs33 válasza:
52%

Pont 18 évesen tavaly októberben varrattam.

Csak egyetlen szempontból bántam meg.

Ugye van az ikrek csillagjegy. Az is rajta van,hogy mettől meddig van.Csak én véletlen 06.20-át varrattam 21 helyett.Ezt az egyet bántam meg.Magát a tetoválást nem.

Mert az ikrek az én csillagjegyem.

Csak az nyugtat az egészben,hogy nem sokan tudják mettől meddig van az ikrek csillagjegy.

2019. nov. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 2 tetkót bántam meg, egyiket sem azért mert nem kellett volna a mintát hanem hogy ki varrta. Az első igazi sufnitetkó (tanulópénz na, nem volt tetkós ismerősöm aki szólt volna hogy rossz ötlet és hát van aki a saját hibájából tanul), nem egy bonyolult minta szóval nem katasztrofális csak olyan.. meh, pici egyszerű minta szóval nem sokat lehetett rajta elcseszni de ha visszamehetnék máshol csináltatnám, mivel első tetkó és végülis rossz nem lett nem tervezem kijavítani.

A második egy szalonban készült tetkó, mikork ifizettem az előleget ment a hitegetés hogy peeeersze majd terveznek egyedit, küldjek képeket, küldtem is, aztán az időpont napján meg bementem és... semmi, az egyik referencia ami nagyon tetszett maga egy tetkó volt a srác meg mondja hogy "jó akkor ez így mehet is" azért pár változtatást csináltunk de mivel nagyon kerülöm a konfliktust nem mertem veszekedni pedig azt kellett volna mondanom hogy nem ez lett megbeszélve, kérem vissza az előleget, lopott tetkó nem kell.... De bes...i vagyok szóval lett egy lopott tetkóm, a jó hír hogy azóta találtam 2 szuper művészt akikkel mostantól fogok varratni (nagyot néztek a sztorin, hozzájuk meg úgy mennek hogy "ezt így egy az egybe akarom" amit persze nem tesznek meg pont ezért néztek hogy máshol meg nekem kell erőszakoskodnom egyedi tetoválásért) és az egyiküknek pont olyan a stílusa hogyha "rávarrna" a mintára ugyanazt ábrázolná de már nem lenne üvöltő koppintás.

Szóval tanulság: ne hagyd magad, inkább nyeld be az előleget és sétálj ki minthogy rejtegetned kelljen egy lopott/gagyi tetkót, sajna én ezt (szószerint) a saját bőrömön tanultam meg de legalább már több ilyentől nem kell félnem.

2019. nov. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen csináltattam az első tetoválásomat, most 28 vagyok, szerencsére nem bántam meg. A mai napig szép, nem kopott ki, nem folyt szét, nem ment ki a divatból. Egy kicsit halványult nyilván, de majd át fogom üttetni.
2019. nov. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!