Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fiúk, lányok! Ti megbántátok...

Fiúk, lányok! Ti megbántátok hogy tetoválást csináltattatok?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy szeretnék tetoválást meg nem is! Szerintem idősebb korba már nem néz ki jó! 21f

2013. okt. 3. 10:32
 1/4 anonim válasza:

Nekem van nem 1. Általában egy emlékként tekintek rá. Megörökített egy pillanatot, egy napot, egy rossz vagy jó eseményt, vagy csak egyszerűen tetszett a szépsége miatt, mikor mit jelent. Egyén válogatja. Imádom a tetkóimat. Biztos vagyok benne hogy lesz még egy pár. Ha elkezded nehéz megállni.

Kezdésnek semmiképp ne olyat amit hirtelen találtál ki, hanem ami régóta motoszkál a fejedben. Hagyj időt magadnak, mert lehet ami ma tetszik az holnapután már nem, de az biztos ha megvan az elképzelés és tudod hogy szeretni fogod, hidd el azt 60 évesen is szeretni fogod! ;)

2013. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Barátnőm 17 volt kb. amikor csináltatta, nem szalonban, hanem ismerőssel, saját rajza alapján, most 32 lesz és máig nagyon szereti, sokat jelent számára, egy perc se volt hogy megbánta volna.

Nekem csak szemöldöktetkóm van (nem az a rusnya fajta), szintén nem bántam meg, bár ez nyilván nem jelent semmit, csak hogy van szemöldökön végre. Szerettem volna én is tetkót kamaszként, sajna nem jött össze, de ha meglenne, szerintem most is szeretném, olyan motívumra vágytam, ami máig sokat jelent nekem, és ez így is marad, bár már nem hiszem, hogy megcsináltatom (persze ki tudja, mit hoz még az élet).


Arra figyelj hogy olyan helyre csináltasd, amit munkavállalásnál majd el tudsz takarni, sok helyen nem nézik jó szemmel, szóval az ujj, nyak, alkar lehet hogy jó ötletnek tűnik elsőre, de később gondokat okozhat.

2013. okt. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem 4 tetoválásom van, ebből egyet megbántam. nem magát a tetkót,hanem annyit variáltam vele, hogy hova meg hogy nézzen ki,hogy most ott tartok,hogy szedetem le....idegesít. leginkább a hely,ahol van. talán ha máshol lenne,akkor tetszene.

viszont a többivel semmi bajom,imádom őket.

2013. okt. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Rakasd olyan helyre ahol nem lehet annyira észre venni, pl váll,hát illetve hasonló eldugott helyek. Azt viszont tudnod kell hogy egy tetoválás csak akkor lesz "undorító" ha megöregedsz ha nem foglalkozol vele. Ez alatt értem hogy körülbelül 5-10 évente újra kell rakatnod.

Remélem segítettem.

2013. okt. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!