Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csináltattatok már úgy tetovál...

Csináltattatok már úgy tetoválást hogy csak szimplán tetszett de nem volt külön jelentése számotokra? Megbántátok?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg olyan volt hogy nem tudtátok elmondani mit is jelent számotokra de mégis fontos volt?:)
2014. máj. 6. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs még olyanom ami csak simán tetszett. Mindegyikhez társul valami
2014. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ilyesmi, kicsit (nagyon) sablonos, a tetoválóm is elmondta, de nekem tetszik. Nem bántam meg.
2014. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van két teljes alkaros tetoválásom több éve nincs jelentése.Nem bántam meg nem is fogom.


Ne csak azért ne tetováltass mert nincs jelentése ha tetszik csináltasd meg nyugodtan.

2014. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 SzilKa ***** válasza:
100%

Nekem az egyik alkaros tetkóm ilyen, pusztán azért van, mert gyönyörű művészi, és tetszett, illetve a példaképem varrta fel. De a mintához magához semmilyen kötődésem nincs. Egyáltalán nem bántam meg.

Szerintem egy profi kivitelezésű tetováláson nincs mit megbánni, és nem kötelező hatalmas jelentéstartalmú dolgokat tetováltatni, ahogyan a miami ink meg a hasonló sorozatok sugallják... A tetoválás díszít, öltöztet. ;)


egy tetováló

2014. máj. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan van. Nem bántam meg, én egyébként nagy rajongója vagyok az úgymond 'jelentéktelen' tetoválásoknak.

Szerintem hülyeség, hogy a tetoválásnak mindenképpen kell, hogy jelentése legyen, és hogy gyerekkori traumát kell átélnem ahhoz, hogy tetováltassak.

Az ember teste a saját teste, és azt csinál vele, amit akar, ha magára tetováltat akármit, az az ő dolga, függetlenül attól, hogy van-e jelentése vagy nincs, és hogy azt a jelentést mások elfogadhatónak vélik-e.

2014. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még nem, de fogok. Tetoválómnak adtam egy fotót, hogy vegye alapul és készítsen belőle nekem egy szürkeárnyalatos tervet, mert tetszik a kép, amit fotóztam. :-) Már dolgozik rajta, én pedig kíváncsian várom. :-)
2014. máj. 8. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Pont tegnap olvastam Ami James interjút, ahol elmondta, hogy azért lett vége a Miami inknek, mert a tv csatorna (Tlc) csak azokat engedte tetováltatni akikvmi sztorival álltak elő, hogy meglegyen a műsor dramatúrgiai eleme is...És ezt elégelték meg a Miami inkes fiúk, mert egxrészt folyton szomorú sztorikat kellett hallgatniuk, meg a legtöb csak kamu volt, hogy a Tvben legyenek kivarrva. És Ami is azt nyilatkozta, hogy megutálta a csatornát mert megölték a tetoválásoknak azon részét, hogy márpedig én egy sárkányt akarok mert tetszenek. Szóval én támogatom a "csakúgy" tetkókat, semmi baj vele ha tényleg művészi és szép. :)
2014. máj. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt én is hallottam, hogy ezért hagyták abba a műsort. Nekem először mindig a minta tetszik meg, aztán ahogy agyalgatok rajta meg tervezgetem valahogy mindig lesz valami hozzáköthető dolog, ami nem különösebben mély jelentés de eszembe jut ha ránézek
2014. máj. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt hittem kinézik az olyanokat akik csak úgy tetováltatnak magukra mindenféle jelentés nélkül. Nem mertem írni egy tetoválónak mert pontosan azt láttam a TLC hogy mindenki valamilyen jelentéssel megy oda :D
2014. máj. 8. 21:01
 10/11 SzilKa ***** válasza:

HIdd el, a tetoválók többnyire kiakadnak ezen a jelentés-mánián :D

Én is sokkal szívesebben tetoválok valami művészit, mint a harmichatodik végtelenjelet, mert az mennyire személyes kötődsű :)


Írj nyugodtan annak a tetoválónak :)


egy tetováló

2014. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!