Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ennyire "ciki" ilyen fajta...

Ennyire "ciki" ilyen fajta portrét tetováltatni?

Figyelt kérdés
Megakartam csináltatni, hogy édesanyám arca és édesapám arca portréban a mellkasomra fel legyen varrva. Elmondtam az ötletet nekik, illetve barátnőmnek, meg egy pár embernek, és mindegyik azt mondta hogy ne tegyem mert borzasztó lenne. Tudom ,hogy itt nem az számít hogy más mit gondol, hanem hogy én mit gondolok, de mikor már ennyire ember mondja akkor csak elgondolkodik az ember :D Szüleim szerint már sok lenne és giccses , barátnőm meg nem akarja a mellkasomon a szüleim arcát látni, amit szintén megértek. Szerintetek is sok lenne egy efajta tetoválás ?

#portré tetkó #apa tetkó #apa arca tetkó #mellkas tetkó
2019. nov. 7. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ultragáz. Megemlékezhetsz róluk másképpen is. Évszámok, horoszkóp, nevük jelentése...
2019. nov. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Max0007 válasza:
100%
Tényel hülye ötletnek hangzik meg amúgy is nagyon profi tetováló kell a portré varráshoz. Nézhetsz a neten pár ínyenc fail-t
2019. nov. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nade mos mér? Ez is tök ari:

[link]

És a klasszikus:

[link]

Te melyikhez mégy?

2019. nov. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne haragudj ez hulye kerdes
2019. nov. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szegény barátnőd. Majd évek múlva, ha még veled lesz, akkor is az anyósa néz vissza rá a mellkasodról. 😂

Megértem, hogy fontosak neked a szüleid, de ez tényleg felesleges.

Én is tisztelem a szüleimet, de már annyi nézeteltérésünk volt a különböző világlátásunkból, hogy nem venne rá a lélek erre.

2019. nov. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Számomra zavaró lenne ha a párom melléről anyós após vagy bárki vigyorogna vissza... tetováló vagyok, de aki szüleire akar valamilyen formában emlékezni, az vagy közöset csináltat a szülővel(természetesen nem portrét) vagy dátum, kis szimbólum ami emlékezteti a szeretett szülőre. A te tested, de gondold meg azért..
2019. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de látom az írásképeden, hogy még gyerek vagy, nem is értem, hogy jutott ez az egész eszedbe. Felfogtad, hogy fogsz még élni 50-60 évet, és mindenki, aki valaha meztelen felsőtesttel fog látni, az anyádat meg az apádat látja majd vszont? Strandon, táborban, uszodában, ágyban. A tested a tiéd, ne csinálj már belőle festővászont és pláne ne élő embereket varrass magadra. Arról a helyről nem lehet majd soha normálisan eltávolítani, és 90%, hogy egy nap majd elkezd megereszkedni a bőröd, lógni fog a melled és pocakod lesz. Szerinted akkor is majd jól fog kinézni?
2019. nov. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!