Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 16 évesen tetoválás?

16 évesen tetoválás?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék, de elég vékony is vagyok így előfordulhat hogy később nyúlik?!
2019. nov. 11. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
18 év alatt ESETLEG írásos szülői beleegyezéssel lehetne, de minek? Ha ilyen kérdést teszel fel (ti.: hogy nyúlik-e?), akkor egyértelmű, hogy koránt sem vagy elrg érett egy ilyen döntés meghozatalához. Nekem jelenleg 6 db van, de lesz még. Az elsőt 28 évesen varrattam magamra, mivel ùgy voltam vele, hogy mindenképp olyat akarok, amit nem bánok meg, ami kifejezi, ki vagyok. Divatból sosem varratnék, igaz, nem is vagyok pávagyerek.
2019. nov. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Előfordulhat, akár amiatt, mert nősz még (16 évesen ez nem kizárt még akkor se, ha lány vagy, fiúként meg pláne), akár azért, mert meghízol, vagy épp elkezdesz sportolni, és az izom torzítja el stb. Nem ajánlom, nem fejlődött még ki a tested teljesen.
2019. nov. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
A tested sem fejlődött ki rendesen, a személyiséged sem, szóval lehet nagyon megbánnád. Na, meg az se mindegy hogy vannak munkahelyek ahová csak emiatt nem vennének fel. Szóval gondold meg. 18 évesen sem érdemes még.
2019. nov. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Akik tetováltatnak azoknak az agyuk nem fejlődött ki rendesen, függetlenül attól hogy 9, vagy 99 éves.

És inkább legyél pávagyerek, mint tetkós proli.

2019. nov. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!