Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van itt valaki aki még kiskorú...

Van itt valaki aki még kiskorú de már van valami nagy látványos tetoválása? Hogy beszéltétek rá szüleiteket?

Figyelt kérdés
Csak azért lennék rá kíváncsi mert szeretnék én is de mivel nem vagyok nagykorú kell szülői bele egyezés.. Én kinéztem egyet és az kicsit nagyobb, nem tudom meg engedné vagy nem ezért lennék kíváncsi, hogy másnak is van-e.
2019. dec. 9. 08:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem régen egy srácot, akinek 15-16 évesen az egész karja már ki volt varrva. A tetoválás minőségéből ítélve, nem hiszem hogy olyan helyen csináltatta, ahol nagyon érdekelné a tetkóst a korod. :D
2019. dec. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyeneket. Szülői engedély nélkül csinálták, nem hivatalos szalonban. Ez a minőségen is meglátszik. És persze egészség szempontjából is vannak veszélyei. De az ilyeneket úgysem érdekli ez :D
2019. dec. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ilyen "ismerősöm" (általánosban alattam járt pár évvel). A lánynak az egész dekoltázsát egy hatalmas MUFFIN díszíti. Plusz van több is de ha meglátom a képeit akkor nem értem, hogy ő ezt hogyan gondolta.
2019. dec. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:DDDD az szép
2019. dec. 9. 11:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Vannak szülők, akik elég lazán kezelik ezt a témát. Mi nem ismerjük anyud és apud. De semmiképp ne csináltass sufni helyen, ha nem engednék meg, helyedben várnék pár évet - addig lehet megváltozik a véleményed is.
2019. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes vàrni vele 18 éves korodig. Én is akartam régen, most vissza gondolva örülök hogy vàrtam, mert amiket magamra akartam tetovàltatni azzal nem tudok már azonodulni és gàznak tartom.

Sok ismerősöm van akik fiatalon ès olcsón csinàltattak tetovàlast. Egy sufni helyen, elektromosfogkefèből mokolt "tetovaló" géppel csinàltàk. Gondolhatod hogy hogy néz ki. Szétfolyt gagyi.

2019. dec. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat en ugy nem is csinálnék ha nem engedne meg, mert nekem minosegi kell :) koszi a válaszokat
2019. dec. 9. 14:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is javaslom,hogy várj pár évet. Én is akartam már 15 évesen is,anyám amilyen jófej,meg is engedte volna.. de megbeszéltem magammal,hogy várok 18.évemig. ma 31 vagyok és azóta sincs tetkóm,és örülök,hogy nem csináltattam. Sokat tud az ember változni pár év alatt is.
2019. dec. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 $$$$$ ***** válasza:
En a 17.szülinapom utan kicsivel csinaltattam egy egesz vadlist. Es megengedtek mivel felelosseg teljesnek tartanak es tudjak hogy jol atgondoltam.Pedig se apanak se anyanak nincs tetkoja sot nem is szeretik.Jelenleg 19 vagyok es azota se bantam meg.es meg lesz is tetkom nem is egy.
2019. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!