Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerülne az alább...

Xierah kérdése:

Mennyibe kerülne az alább található tetoválás?

Figyelt kérdés

Most szeretnék új tetoválást csináltatni, felkarra és kézfejre. Már van egy tetoválás az alkaromon, de azt újra szeretném üttetni, mert eléggé kifakult és nem szép. Piros rózsák vannak benne, szerintetek azt átüttetéskor át lehet színezni feketére? Sajnos nem értek ezekhez a dolgokhoz, azért is kérdem itt, mert lehet, hogy baromi hülye kérdések, de nem akarom magam leégetni a tetoválónál. :D

Szóval, ezekről a tetoválásokról lenne szó:

1. [link]

2. [link]


Mennyi lenne kb. szerintetek ezeknek az ára?



2019. dec. 31. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Tényleg baromi hülye kérdés, örülünk, hogy itt égeted magad.
2019. dec. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha a kérdés másik része nem tetszik, miért nem válaszolod meg azt, hogy mennyi kb. ennek a kettőnek az ára? Ja, mert fingod sincs, örültem.
2019. dec. 31. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
500
2019. dec. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Hát így még tippelni se tippelnék. Szóval van egy, amit újra akarsz, van kettő amit meg újonnan. Az egész függ attól, hogy mekkorák azok a területek, milyen bonyolult a mostani minta, mennyi időt igényel. 80-90 ezer alatt nem hinném, hogy a három menni fog. Pláne nem egy alkalommal. Írj rá tetoválókra pontos méretekkel, képekkel együtt, majd válaszolni fognak.
2020. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a részletes, értelmes választ! Ment is a plusz!

Úgy döntöttem, hogy egyelőre csak az alkarom csináltatom újra és köttetem össze a kézfej tetoválással, ebből egy kiinduló sleeve-t alkotva, aztán majd később folytatom!

2020. jan. 1. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!