Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválok ti hogy kezdtétek?

Tetoválok ti hogy kezdtétek?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz? Ha valaki jól dolgozik mennyi idő alatt alakul ki egy vendég kör? Jól lehet keresni?
2019. dec. 31. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:
58%

Nem nehéz már akinek . Jól rajzolók sokaknak tetszett mindig is . Hivatalosan grafikusnak tanultam , tetoválás úgy jött , hogy apum tetováló ebben nőttem fel lényegében .

Nem nagy a kuncsaft köröm , de apumtol tanultam más művész művet nem varjuk fel , csak egyedit alkotunk ez sokaknak nem tetszik , hogy hoznak egy képet és ugyan azt kérik én meg mondom , hogy ugyan azt nem varom föl át rajzolni át rajzolom , de nem ugyan azt ami sokaknak nem is tetszik .

Kuncsaft köröm pont azt szereti bennem , hogy egyedit alkotok .

Nagyjából fel év alatt lett egy keménymag a kuncsaft körben akik vissza járnak mindig , persze mindig jönnek új emberek , stb

Itt Németországban nehéz magyarként érvényesülni , de nincs lehetetlen . Apumnak sokat köszönhetek vele egy szalonban dolgozok már 3 éve úgymond én a kitaposott útra tudtam lépni és volt kitől tanulom

2019. dec. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!