Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti azt normálisnak tartjátok...

Ti azt normálisnak tartjátok hogy egy 14 éves gyereknek tetoválása van?

Figyelt kérdés
2020. jan. 20. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. jan. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Pedig ismerek ilyet.
2020. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
78%
Nem kifejezetten, de ha azt vesszük, hogy elvárjuk egy 14 évestől, hogy tudja és felelősen el tudja dönteni, mi szeretne lenni és mivel akar foglalkozni felnőtt élete során, máris nem tűnik olyan nagy elköteleződésnek egy tinikori balf-sz tetoválás.
2020. jan. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Csóri gyerek meg fogja bánni. Pont minap beszéltük a párommal, hogy milyen jó, hogy nem tetováltattuk magunkra azokat a terveket amiket kamaszként találtunk ki :D

Sokat változik még az ízlése, a személyisége, van rá elég nagy esély hogy megbánja. De ha ilyen kicsi jól elrejthető akkor nem annyira vészes, de ha a karjára van tetoválva egy 30 centis üvöltő vérfarkas akkor beszhopta :D

2020. jan. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
Nem. Meg azt se aki felvarrta neki. Okkal van megszabva a tetováláshoz az életkor.
2020. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem az életkornak kvára nem lényeg, mert 20 évesen is tetováltathatunk magunka baromságot, vagy olyat, ami 80 évesen nem fog tetszeni, ez együtt jár azzal, hogy (jó esetben) az ember ízlése folyamatosan változik, a személyisége pedig fejlődik. Nekem is vannak olyan tetoválásaim, amiket ma nem tetováltatnék magamra, de meg nem bántam őket és teljesen a testem részeként kezelem őket és örülök, hogy rajtam vannak.

Ahhoz meg nem kell 14 évesnek lenni, hogy valaki baromságot csináljon.


Ha az ember 80 éves, nagyon nem számít, 14 vagy 18 volt-e, amikor először tetováltatott :D

2020. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%
Aki tetováltat az amúgy is egy 6 éves értelmi szintjén van, szóval mindegy. Aki proli az 14 évesen is proli.
2020. jan. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14 évesen még a növés is esélyes, meg amúgy is eléggé a változás kora, így már csak az miatt sem jó ötlet. De ha ezt figyelmen kívül hagyjuk sem a legjobb ennyire fiatalon, hisz ilyenkor sokat változik az ízlése, és nem biztos hogy tényleg felfogja hogy egy életre rajta lesz. De persze van kivétel
2020. jan. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nemtudom, én is akartam, meg akarok is, de még mégsincs :|
2020. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!