Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hibrid szemöldök tetoválásom...

Hibrid szemöldök tetoválásom szerintem túl vastag és túl sötét lett?

Figyelt kérdés

Hétfőn tetováltattam hibrid szemöldököt és nekem ez az utána tükörbe nézek és azt mondom gyönyörű rész elmaradt. 😰😫🙄

Az alakját megbeszéltük előtte, felrajzolta, másabb karaktert is ad az arcomnak az új forma, de azt mondta hogy nem lesz ilyen vastag majd,mint felrajzolta. Mikor megláttam azt hittem sírva fakadok😭

Most a napi 3x sírás megvan.. Előnytelennek, vastagnak, sötétnek látom a szemöldököm. Pedig direkt profihoz mentem, oktató is, nem olcsó hely.

Most így maradok, vagy tényleg halványabb lesz és vékonyabb gyógyulás után??


2020. jan. 22. 20:57
1 2
 11/16 anonim válasza:
Sziasztok! Pénteken lett csinaltattam a szálazott szemöldök tetoválásomat.Nekem is borzasztó vastag,de javulni fog🙏 Ma viszont családi rendezvényre vagyunk hivatalosak ,tudom picit halványítani alapozóval szerintetek?
2022. ápr. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nehogy belekend az alapozót egy friss, gyógyuló tetoválásba.


A nyílt seb begyulladhat, elferőződhet, és az irritáció foltos végereményt éz/vagy hegesedést is okozhat.

És a heget nehezebb eltávolítani mint a tintát...

2022. ápr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Sziasztok, aki írt korábban, annak végül jó lett? Az enyém tegnapi és eléggé elvagyok keseredve :( vastag és sötét. Azt látom, hogy varr van rajta, de olyan nehéz elképzelni, hogy jobb lesz.
2022. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Sziasztok!Az enyém is tegnapi, és úgy érzem kár volt megcsináltatni.Idegen, sötét és vastag.

Aki szintén ezt érezte frissen, mennyire változott az érzés és a szemöldök?

2022. dec. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Milyen lett végül a szemöldökötök? Tényleg vékonyabb lett?

2023. ápr. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én úgy paráztam, hogy sötét és vastag lett, hogy egész éjjel nem aludtam, max 5-10 perceket és felkeltem nézegettem a tükörben, hogy vége az életemnek, undorító, vastag nem is egyforma, fura az egész áááááá.



Na de a gyógyulás után tökéletes, egyforma, szép a színe és nem is vastag :)


Ne aggódjatok!!!! :)

2023. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!