Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Első tetoválásnak egy "teszt"?

Lipton. kérdése:

Első tetoválásnak egy "teszt"?

Figyelt kérdés

Üdv, szeretnék egy nagyobb tetoválást a közeljövőben, olyat ami a hobbijaimról szólna, egy fél-teljes karos dolog lenne.

Viszont nem biztos, hogy elsőnek belevágnék egy ekkora tetoválásba, ezért gondoltam arra, hogy előtte csináltatnék egy kisebb "tesztet", hogy milyen is az, mikor varrnak.

Mivel cross motorozom és imádom a sebességet-száguldást akár autó-motor, ezért arra gondoltam, hogy a vádlimra egy dugattyú-hajtókar tetoválás, adrenalin szimbólummal.

Viszont már ilyen is elég sok embernek van. Valami tipp hogyan lehetne kicsit egyedibbé tenni?

Ötletek esetleg?


2020. febr. 13. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Szóval első alkalmas vagy.


Minden vendégemet csak 23éves kortól vállalok.


Tudod miért?


Mert az ember személyisége huszonéves korára áll be általában.


Ha én magamra varrattam volna mindent, sírnék.


Akkor vágj bele, ha van megbízható tetováló

+ Javaslatnak: a 23-as limit.

2020. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Ha szereted a motort és a száguldást én javaslom a szervdonor azonosítód magadra tetoválását. Arra még talán egy tetovált ember is jó lehet.
2020. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Nem vagyok fogyatékos, tudom mit akarok, és ez a kérdés nem is arról szól, hogy döntésképtelen vagyok.

Természetesen saját tetoválóm nincs, viszont a szalon már megvan, hogy hol szeretném csináltatni.

2020. febr. 13. 22:05
 4/8 A kérdező kommentje:
És én ismerem sajátmagam a legjobban, tudom, hogy milyen személyiségem van. :D
2020. febr. 13. 22:06
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
akkor sok sikert neked ha tudod hogy mit akarsz
2020. febr. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elsőre tényleg érdemes kisebb, könnyebben takarható mintát választani. Ami a mintát illeti, ha már megvan a szalon, akkor beszélj azzal a tetoválóval akinek a munkái a legjobban tetszenek, ő majd rajzol neked valami egyedit, ez is a folyamat része.
2020. febr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én elsőre mindig kisebb mintát javasolok a vendégeimnek, ezt vagy elfogadják vagy nem. Jó azért egy nagyobb minta előtt megtapasztalni egyáltalán milyen érzés, hogy bírod...

Egyébként amit az első írt, hidd el nem rosszindulatból tette, hanem tapasztalatból, mivel nagyon sokat változhat az ízlésed ha még 20 év alatt vagy.


Tervezést meg a kiválasztott tetoválód megoldja, ez a dolga, nem kész mintával kell odamenned.

2020. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, a tetoválóval is megfogom beszélni, rajzoltatok vele.

Először mindenképpen kisebb mintát szeretnék, pontosan amiatt, amit az utolsó válaszoló írt.

24 éves vagyok egyébként, szóval már van egy kiforrott személyiségem, megvannak az érdeklődési köreim, amiről tudom, hogy 50 èv múlva sem fogom megúnni. Csak olyat fogok magamra rakatni, ami kapcsolódik az èletemhez.

2020. febr. 28. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!