Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért nézhet ki másképp a...

Miért nézhet ki másképp a tetkóm? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnek vagy 5 éve van egy tetkója, szép erős fekete színe van és kicsit olyan mintha kidomborodna, ha végig simitok rajta érezni, hogy ott van.


Ezzel ellentétben az enyém, 1 éves, sokkal fakóbb és tökre besimul, tapogatásra mintha nem lenne itt semmi.


Kérdés, mi lehet ennek az oka? Vagy épphogy az övével van baj?


2020. febr. 17. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Neki más típusú a bőre és máshogy gyógyult, meg gondolom a tetováló is más technikával ütötte be, egyébként mind a kettő normális. Nekem van olyan, ahol picit domborodik 6 év után is, de a legtöbb besimul, viszont még az 7-8 évesek is elég intenzíven feketék, a bőröm is jó és nem is éri őket nap, hogy attól fakulhasson. 5 évvel ezelőtt egy napon tetováltattunk a férjemmel, teljesen más mintát, de ugyanannál a művésznél. Nekem még mindig intenzív fekete és szép, az övé már kék és úgy néz ki, mintha 20 éves lenne. Ugyanúgy csináltuk az utókezelést, de az ő bőre kidobta a festék nagyját, ilyen is van.
2020. febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, ezt így nem is tudtam, köszönöm válaszod!
2020. febr. 19. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!