Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nem tudom eldönteni, hogy legyen e tetkóm, kettős érzelmek - többi lent?

Figyelt kérdés

Bennetek is megfordult már az hogy tetováltassak e vagy ne?

Hogy vettétek rá magatokat hogy mégis akartok? Volt ami\aki inspirált titeket? Meggyőzött\érvelt valaki mellette?


Csak azért kérdezem ezeket mert nem tudom eldönteni hogy nekem legyen e vagy sem, nem tudom hogy meg tudnám e szokni az ottlétét.


Aztán lehet hogy túl spilázom, és nem is olyan nagy dolog mint ahogy én azt most gondolom.

Egyébként szálkás alkatú vagyok, arányaiban nem rossz az izomzatom, de ezen alakítok majd- ezért olyan helyre szeretnék szerintem majd ahol nem nyúlik annyira meg a bőr majd-

Édesanyám nem akar tetkót, de nem ellenzi, szerinte is jól állna nekem, örültem amikor hangoztatta hogy támogatna benne.

Igazából szívesen látnék magamon valamit, de mégsem tudom eldönteni hogy igen vagy nem. Jóis lenne meg nemis. Vagy én nemtudom:D

Ti is voltatok így?

Mindenkinek szép napot:)

18f



2019. ápr. 1. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha kétségeid vannak, akkor ne vágj bele! Egyébként sem azért érdemes tetkót csináltatni, hogy legyen. Inkább akkor, ha nagyon megfog egy motívum, amit mindig magadon akarsz látni. Vagy ha elkap egy életérzés, amit meg akarsz örökíteni. Vagy van az életedben valami esemény, aminek az emlékére csináltatod. De ha nincs ilyen konkrétum, csak annyi, hogy "jó lenne egy tetkó", látnék magamon "valamit", akkor ne! Csak ha biztosan tudod, érzed, hogy mi az amit látni akarsz, és az mit jelentene számodra!
2019. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
A tetoválás nem dekoráció! Ha nincs mélyebb értelme, üzenete saját magad számára, akkor csak olyan, mint egy divatékszer. Azzal a különbséggel, hogy nem fogod tudni levetni, ha már megunod.
2019. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor vágj bele, ha biztos vagy benne 100%-ig!
2019. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem azért egy tetkó jól tud mutatni, ha igényes
2019. ápr. 1. 18:45
 5/10 A kérdező kommentje:
1, igazad van:)
2019. ápr. 1. 18:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokat gondolkozom ezen, mostanában egyre többször. Eddig úgy voltam vele, hogy ha majd lefogyok, majd akkor ráérek eldönteni.:D A tetoválás jelentéssel dolognak nekem nagyon ambivalens érzéseim vannak. Mert mi van, ha most jelent valamit számodra, de 10 év múlva is ugyanúgy fog? Meg mi van, ha tök másképp fogod már gondolni azt adott szimbólumot. Persze, nem minden esetben ez van, mondjuk ha valaki a gyereke születési dátumát tetováltatja magára, biztos nem fog elkopni a jelentősége.

Szóval emiatt szerintem tök rendben van, ha valaki csak szimplán tetszésből tetováltat, dekorációnak.

Én is szívesen látnék már magamon valamit, csak én félek, hogy akár jelentéssel bíró, akár dekoráció tetoválás lenne, megbánnám.😄

2019. ápr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az első tetoválásomat (nem nagy, egy apró körvonalas minta) emléknek csináltattam. A másodikat szintén emléknek :D És még pontosan tudom, hogy lesz még egy emléktetoválásom, de lehet hogy kettő. A másodiknál elgondolkodtam előtte. Azért az nem egy apró körvonalas minta. De aztán úgy hozta a sors, hogy rettentő gyorsan fejembe vettem és megcsináltattam. A hátamon van, ha akarom nem látja senki, de még a mai napig is nézegetem, mennyire áll jól. Nem bántam meg, de néha rámjön a pánik, hogy ezzel kell élnem örökre. Nincs a mintával bajom, ez olyan amit sosem fogok bánni, hanem egyszerűen hogy van ott valami és örökre ott is lesz.
2019. ápr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Es milyen erzes h van valami a borodon?😎
2019. ápr. 2. 23:30
 9/10 anonim ***** válasza:

"Szerintem azért egy tetkó jól tud mutatni, ha igényes"


Ezt senki sem vonja kétségbe! De ha csupán az a cél, hogy dekoráld a bőrödet, gondolj bele: mennyi idő alatt unsz meg egy lakásdekorációs tárgyat, egy ruhadarabot vagy egy divatékszert? Mennyit fog még változni az ízlésed, világnézeted?

Szerintem ha a tetkó semmit sem jelent számodra, akkor hiba felvarratni csak azért, hogy jól nézzen ki. Pár év múlva lehet, hogy nevetséges vagy szánalmas lesz, főleg, ha egy most divatos mintát varratsz.

2019. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez igaz, viszont (szerintem) az hogy jelent valamit, attolmeg siman meglehet unni, mert vegso soron akkor is "disziti" a borodet, es hiaba jelent, attol meg dekoracio marad. Ennyi erovel akkor irja le egy kepkeretbe ami fontos szamara, majd cserelgesse a helyét. Hozzatennem ez csak egy szemelyes velemeny a valaszodra, semmifele kotekedesi vagy okoskodasi szandek nincs bennem. Tisztelem a velemenyed es igazad lehet,szerintem a vita es a velemenyek megosztasa jo dolog, es en kepes vagyok elismerni ha valakinek igaza van amennyiben meg tud gyozni
2019. ápr. 3. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!