Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetovált nők. Ti szoktatok...

Tetovált nők. Ti szoktatok strandra járni? Megnéznek benneteket? Vagy inkább ruha van rajtatok, hogy takarjon.

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
úristen hogy lehet ilyen ostoba kérdést feltenni...
2020. febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Üdvözöllek 2020-ban. A kutyát sem érdekli, hogy kiken van tetoválás. Sőt, ma már a szakáll sem megbotránkoztató.
2020. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Úristen, te minden kategóriában ott vagy? Szánalmas vagy, komolyan érdekelne, hogy mit ártottak neked a tetovált nők, hogy naponta írsz ki róluk/rólunk gyűlölködő kérdést.
2020. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Csak szeretnéd, hogy szégyelljem :) Járok bizony, ahová csak szeretnék, de mivel veled ellentétben teszek mások véleményére, így nem szoktam nézegetni, hogy ki néz meg.
2020. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, tényleg szégyenlem magam, de strandon fürdőruhában szoktam lenni :)
2020. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
3-as.Nem csak én írok ki ilyen kérdéseket.Nincs bajom a tetovált nőkkel,csak nem nekik való a tetkó.
2020. febr. 19. 21:08
 7/14 $$$$$ ***** válasza:
94%
De csak te irsz ilyen kerdeseket. Es mar nagyon unalmas vagy.... Mar nagyon itt lenne az idelye hogy abba hagyd. Van akiknek tetszenek a tetovalt nők kepzeld el. Szerintem pl.sokkal szebb egy tetovált nő mint egy nem tetovált. És ha neked nem tetszenek a tetkok tartsd magadban. Nagyon unalmas vagy mar.... Ne irj ki több kérdést te szerencsetlen... Azert jarunk ebbe a kategoriaba nezelődni hogy a tetkokrol olvassunk amiket szeretunk vagy atadjuk a tapasztalatainkat olyanoknak akik most akarnak tetkot. Nem azert hogy azt nezzuk ahogy te a tetovalt nőket szidod.... Hagyd abba kerlek. Ha folytatod azzal csak magad minősíted . Bar mar igy is leirtad magad... Es igaz hogy nevtelen. De akkor is egy jelentektelen senki vagy... Csak igy nem tudja senki hogy ki vagy. Bar a valo eletben is az lehetsz ezek alapjan....
2020. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Metionin ***** válasza:
100%
Nem járok strandra de nem is takarom a tetkókat. És igen, megnéznek, de nem a tetkók miatt, hanem mert jól nézek ki :D
2020. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Amióta tetkóm van, azóta inkább burkiniben járok strandra, hogy takarjon.

Ja, nem.

2020. febr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

mit ruha? ki sem megyek az utcára,és sötétben fürdök.


Nyilván járok strandra, nem azért csináltattam,hogy takargassam,mondjuk nem is azért,hogy mutogassam,de látszik. Kell is is látszania mert elég nagy.


aki megnéz az láthat valakit aki elképesztően gyönyörű :)

2020. febr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!