Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen turkálóba szerettek,...

Ti milyen turkálóba szerettek, szoktatok járni? Kilós, darab áras vagyesőáras?

Figyelt kérdés
Most szeretnék nyitni és kíváncsi lennék a véleményetekre. Kilós,darab áras vagy esőáras?

2019. júl. 22. 19:13
 1/5 Cute_Psychopata ***** válasza:
90%
Én kilósba szeretek járni:)
2019. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Ha szép holmik vannak akkor vállfás darabárasba beugrok. Ezt minden héten.


Ismerek még egy nagyon nagy turit ami túros fajta. Sokáig géprongy minőségnek tartottam, így nem is mentem, majd rájöttem hogy friss árukor délben jó menni. Így most amíg nem dolgoztam beugrottam párszor.


Inkább a nyitvatartása fontos. Hogy ha munkából megyek és zárás előtt 20 perccel esek be, az nem olyan jó.

Mostanában a turizásokat úgy csináltam hogy nem dolgoztam aznap.

2019. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyat mint a Humana. Napi fix esoaras de darabaras. Vagyis első nap minden 1500, másnap 1200, következő nap 950.... Vagyis nem a súly alapján kell fizetni, illetve nincs egy ruha tularazva csak mert márkás, mint a darabos hadakban. Ha bemegyek holnap, akkor 600 Ft minden azt hiszem és semmi nem kerül annál többe....
2019. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy meg kis turi butikot nyitni vesztes ötlet. Van pár nagy a piacon, zömmel láncok, én nem mennék be egy tuributikba, mert csak olyan helyekre szeretek menni mint a hada vagy Humana, ahol észre se vesznek, nem szólnak hozzám, ha találok valamit, amit megvennek , a kasszanal találok valakit akinek fizethetek, de ha nem, akkor a sok vevő közt észre sem vesznek, ha kisetalok.
2019. júl. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Kerülöm messziről az ilyen helyeket így szerencsére semmilyenbe.
2019. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!