Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen előnyökhöz és milyen...

Milyen előnyökhöz és milyen hátrányokhoz juttathatja az embert egy jó nagy tetoválás?

Figyelt kérdés

2020. febr. 22. 13:08
1 2
 11/12 $$$$$ ***** válasza:
38%
Hát elöny hogy neked tetszik es jelent neked valamit. Hatrany hogy nehány szellemileg vissza maradott embernek nm tetszik es eliteli. Ami meg nem érdekel. Tehat szerintem nincs hatránya...
2020. febr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ezt úgy fogom most ideírni, hogy vannak nekem is, elég nagyok, ráadásul tervezem a dupla teli kart.


A tetoválás azt tükrözi, hogy vagy agyatlan vagy vagy jó a stílusod. Nyilván a 2. eshetőséget néhány rövid ujjú apukainges trapézfarmeres neandervölgyi nem értheti.


A külsőd tükrözi a belsőd, ami által bevonzod a hozzád hasonló embereket. Könnyebb csajozni/pasizni/barátkozni, ha a stílusodat megjeleníted a bőrödön, mivel ha extrémebb vagy, akkor szerencsédre taszítani fogod a veled ellentétes embereket (például az itt jelen levő utálkozókat).


Beszélgetési témát is adhat akár. Ha a másiknak van tetoválása akkor azért, ha nincs akkor meg azért. Mindenkinek van erről véleménye. Végzős voltam, akkorra már egy teljes alkarnyi terület kész volt és csak úgy random elkezdünk erről beszélni az osztályfőnökömmel mint 2 haver, semmi utálkozás nem volt a szavaiban.


Hátrány meg nyilván az, hogy nem dolgozhatsz akárhol, valamint sittesnek, butának és prolinak gondolhatnak egyesek. Utóbbi a tetoválástól is függ, mivel egy ostoba proli ember nem fog egy teljes karos, több százezres realisztikus tetoválással mászkálni.

2022. márc. 13. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!