Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek meg foliazzam?

Szerintetek meg foliazzam?

Figyelt kérdés

Péntek kora délután csinaltattam egy színes tetoválást vadlira. Aznap még elég sok festék kijött belőle, ahogy kell, másnaptol kezdve viszont már kb. semmi. Csak a beparasodastol lecsapodott víz és némi krém szokott a fólia lenni mikor cserelem. Most ugye vasárnap van. Holnap viszont meló. Irodában dolgozom. Szerintetek érdemes lehet még egy napra foliazni, hogy biztos ne menjen bele semmilyen szennyeződés a nadragrol?


(Akik szerint nem kell foliazni, légyszi inkább olvassanak utána a dolgoknak)



2020. febr. 23. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ma egész nap levegőzik, akkor lehet nem vészes, bár én max csak egy ilyen laza, bő pamutot vennék rá ami nem szöszöl.

Farmer, vagy szűk nadrág, harisnya (különösen a csipke) kidörzsölhet, meg beleragadhat.


Ha otthon vagy, ma egész nap hagy levegőzzön, különösen ha rövidgatyát vennél fel.

Én inkább biztos ami biztos munkába azért fóliáznám még.

2020. febr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én fóliáznám még egy napot inkább.
2020. febr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!