Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Heges lenne a tetoválásom?

Heges lenne a tetoválásom?

Figyelt kérdés

Bő két nappal ezelőtt csinaltattam egy tetoválást és ma delelott vettem észre hogy megjelent egy barnás arnyalatu csík ott ahol zoldnek kell lennie.


Mosás, törlés, kremezes után is ott maradt. Mi lehet ez?


Csak arra tudok gondolni hogy behegesedett de érintés alapján nem dudorodik ki úgyhogy nem tudom...


Kép: [link]



2020. febr. 23. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Uh, tetszik a tetkód :D

Egyébként nem értek hozzá, de lehet ez lehet a gyógyulási folyamat. Vagy ha nem lesz szép, akkor a tetováló valszeg garanciálisan javítja, legalábbis errefelé ez megy

De ha nem tudod mi ez, meg is kérdezheted aki csinálta hogy oké-e

2020. febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... már nem enged festéket, hogy esetleg emiatt keletkezzen ott valami... tegnap elég sokáig volt fólia alatt mert nem volt lehetőség cserélni, csak arra tudok gondolni hogy amiatt keletkezett ott egy vastagabb heg. De azt gondolom ki lehetne tapintani.
2020. febr. 23. 17:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg látott már ilyet? :/
2020. febr. 23. 22:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem látszik annyira jól a képen, de lehet, arról a részről kilökte a festéket. Simán lehet a fólia miatt is; nekem elég sok festéket lökött ki úgy, ezért is fóliázom csak addig, amíg haza nem érek.

Szerintem menj el a tetoválódhoz, ő biztos meg fogja tudni mondani, mi az. De igazából addig úgysem tud vele mit kezdeni, amíg le nem gyógyul. Egy javítást garanciából szoktak vállalni.

2020. febr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most megnéztem a képet ami még a szalonban készült, és rájöttem mi lehet a gond... a tetováló barnás árnyalatot vitt bele oda, hogy érzékeltesse a "domborzatot", értitek na :D Viszont ez mostanra sokkal erősebb lett, ahogy a képen is látszik. Szerintetek mi ennek az oka?
2020. febr. 24. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem csak fekete tetoválásaim vannak és még nem láttam ilyet, szerintem a gyógyulás része. Küldj képet a tetoválónak vagy várd meg míg le gyógyul.
2020. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Küldtem már nekik időközben, szerintük is elfog tűnni, de holnap meg is nézik. Sokkal okosabb nem lettem itt, de azért köszi mindenkinek :)
2020. febr. 24. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!