Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Akinek van egész karos tetovál...

RaspberryRoseLilac kérdése:

Akinek van egész karos tetoválása, mit szólt hozzá a környezete?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem sokára csináltatok majd egy egész karos tetkót a jobb karomra és kíváncsi vagyok, hogy akinek már van ilyenje azoknak mit szóltak róla mondjuk a családja vagy a barátaik. Meglepődtek vagy magasról tette rá? Ja és hány nap kb. mire elkészül egy mondjuk válltól majdnem a csuklóig? Szeretnék mindent tudni róla ha lehet, tudom google blah blah blah de olyanoktól szeretnék választ akiknek már van. Tetkógyűlölők kíméljenek köszii.



2020. márc. 30. 02:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs, páromnak van. Egy barátja tanulta a szakmát és rajta gyakorolt. Szerintem nagyon szép lett, alapvetően én nem szeretem a tetoválást, illetve feleslegesnek tartom, de az igényes szépeket mindig megcsodalom. 🙂 Nekem nincs bátorságom ilyenekhez 😀


Kb fél év alatt lett kész neki, mindig csak egy órát "készítette", és ugye szinezte is neki, gyógyulnia is kellett, volt hely ahol át kellett uttetni.. Azért az idő.


Senki nem szól be neki, pedig olyan helyen dolgozik ahol azért ezt megnezik, vezető beosztás stb..

Családja se szólt érte, felnőtt, hát mit szólnának? :)


Annyi, hogy ő azt mondta, addig nem érdemes tetoválást csinálni, ráadásul nagy területre, amíg nem tudod milyen pozícióban fogsz dolgozni, hova sodor az élet.. Sajnos még vannak olyan munkahelyek ahol kifejezetten ellenzik, vagy inkább azt veszik fel helyetted akin nincs tetoválás. Nem tudom miféle hozzaallas ez, de tényleg így van.

2020. márc. 30. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
11%
akinek tetszik csinaltassa meg,de szerintem ,hogy lehet eldonteni ,azt hogy tetszeni fog egesz eleten at,amit felrakatot,kulonben nem vagyok ellene semilyen tetovalasnak,kulonben az eszkimok nem tetovaltatnak mert nem tudjak mutogatni masnak a hideg miatt
2020. márc. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%
A húgom tetováló, egész hátasat is csinált már egy nap alatt. Ugye attól függ, mennyire részletes a minta. Ez a félév... ilyet nem hallottam még, pont az lenne a lényeg, hogy egyszerre kerüljön fel a tetoválás, és ne különböző gyógyulási folyamatban legyenek a különböző részek.
2020. márc. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

Pedig tényleg fél év volt neki, de nagyon részletes az egész, különböző festmény részletek egyébként.

Nekem azzal magyarázta a párom hogy mindet ki kellett szinezgetni, az tartott sokáig.

2020. márc. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
15%
Elhiszem, hogy neki ennyi idő alatt csinálták meg, de ez azért elképzelhetetlen. Mondjuk legyen 100 ezer a minta. Akkor ő mindennap elpazarol tűt, festéket, egyéb eszközt, hogy tetováljon? A végén az anyagköltség több lesz, mint a tiszta haszon. Ha meg óradíjjal dolgozik, és elkér 10 ezret óránként, ami a nagyon alap egy szalonban, az baromi sok pénz.
2020. márc. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem "patchy sleeve" típusú a karom, több mintával, de kapcsolódó képvilággal és ugyanabban a stílusban. Mivel darabonként került rám kb 8 hónap alatt, így volt ideje megszokni a környezetemnek, nem mintha valaha érdekelt volna, hogy kinek tetszik majd és kinek nem, nem ezért csináltattam. Tech cégnél dolgozom, senkit nem zavarnak a tetoválások, de ha valaha visszakerülnék dresscodeos környezetbe, akkor hosszúujjút vagy inget hordanék, az takarja. Arcra, nyakra, kézfejre nem fogok tetováltatni és mellkasra sem, az utóbbiak tetszenek, de magamon nem tudnám elképzeni.
2020. márc. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok sok választ és persze jöhetnek még. Nos a munkahelyem már megvan gyári meló ott nem hiszem, hogy fontos lenne. Meg a minta is megvan de nem egészen. Én mindenképp megfogom majd csináltatni, ha gyűjtök még egy kis pénzt össze. Családom is gyakran mondja, minek úgyis megunod vagy akkor nem fog tetszeni. Azzal a lehetőséggel nem gondolkodnak, mi van HA IGEN, értitek? Jelentéssel meg úgy vagyok, hogy már a torkomon jön ki, ha valaki mindig jelentést fűz a tetkóihoz, nekem az lesz mert tetszik azt csá.:D. Nem minden tetkóhoz kell jelentés, simán csak tetszhet és jól is állna. Viszont az allergiákról kérdeznék még, nekem ugyan semmi allergiám nincs se fém se semmi hasonló. Előtte végeznek ilyen tesztet vagy lehet e csinálni, csak hogy biztos legyek. Gondolom a sima fekete tetkó nem okoz ilyen gondot max a színesek, de azoknál se mind. Meg az ápolás hogy is történik pontosan szóval kijövök a szalonból és tudom elmondja majd de jó lesz felkészülni. Nem gond ha több alkalom lesz.
2020. márc. 30. 16:50
 8/19 A kérdező kommentje:
na pont az ilyen kommenteket nem kérem. hiába beszélsz le róla nem érdekel a véleményed. én testem én pénzem azt csinálok vele amit akarok, mert megdolgoztam érte ha ez nem tetszik neked lépj le innen köszi..
2020. márc. 30. 18:52
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi kérdező, ez a proli véglény állandóan idejár kötözködni :D

Úgy tűnik az előző profilját már kitiltották, gyorsan csinált magának újat :D

2020. márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Lehet sajna mindig megtalálnak az ilyenek hiába írom hogy kötekedők kíméljenek :D...amúgy azért nincs rá még pénzem de majd lesz, mert gyűktök másra is nem csak kivezsek azt marad egy kicsi hanem kiveszek majd és még marad sok bőven. Na ennyi de most szép válaszokat kaptam meglepően trollok nélkül kivéve őt ugye ami ritka :D...
2020. márc. 30. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!