Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egész karos tetoválás mennyibe...

Egész karos tetoválás mennyibe kerül kb?

Figyelt kérdés
Nem pontosan az egész kart beterítőre gondolok, csak egy válltól csuklóig érőre.

2018. aug. 7. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Ha szépet szeretnél, kb egy millió, de ez nagyon változó
2018. aug. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:
52%

ez nagyban függ attól mit is szeretnél rá.

vannak haladósabb tetkók meg vannak sokáig tartók,pepecs munkás tetkók.

illetve az árak is tetoválónként eltérőek.

én terveztem maorit egész karosat.

beszéltem egy maorikban elég profi tetkóssal.

mondta hogy kb 40-50óra lenne,és 10 ezer egy óra.


ekkora tettem le róla meg úgy a tetmósról is és egy ismerős ajánlott szintén szalonban dolgozó másik tetoválót.

nála már kedvezőbb ár volt,illetve váltottam realisztikus ábrázolású tetoválásra.

kb 21-22óra alatt készült el a teljes kar ami ténylegesen tetoválással telt nem előkészület,szünet stb

alkalmanként fizettem,összességébe 190 ezerből lett meg.

2018. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mekkora a karod?


Vékony vagy vagy háromajtós?


Mennyire pötsölös az a minta amit szeretnél?


Kinél szeretnéd csináltatni?



A legtöbb tetováló órabérban adja meg, de olyan is van, aki fog mondani egy árat az egészre aztán tart amíg tart.

2018. aug. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egy fekete kínai sárkányra gondoltam,amiben egy kis árnyékolás van. A karom hosszúságra 20-25 cm között van. Tetováló után mêg nem néztem, csak kiváncsi voltam hogy körülbelül mennyit kérnek érte. De ha 400-500K körül folyik az áruk, szerintem valami kisebb felületre tervezem inkább.
2018. aug. 13. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!