Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetovalas utáni szőrtelenítés...

Tetovalas utáni szőrtelenítés csipesszel?

Figyelt kérdés

Szóval a lábamon van egy kisebb tetoválás. Mivel férfi vagyok ezért egyébként szőrös a labam, és úgy gondoltam hogy legegyszerűbb ha csak szemöldök csipesszel kiszedem azt a pár szálat, és nincs olyan veszély hogy véletlen túl mélyre vágok borotvaval és kifolyik a festék.


Szóval így csinálom de úgy vettem észre hogy egy-ket helyen mintha peregne a festék. Maga a tetoválás egyébként több mint másfél hónapos tehát már teljesen meggyógyult. De mégis neha mikor szedem ki csipesszel, egy-ket olyan festek darabot találok mint amikor látott.


Vajon lehet hogy a csipesz a kellettenel jobban károsítja a bőrt és alatta a tetoválást?



2020. ápr. 9. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld seeintem
2020. ápr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

"és nincs olyan veszély hogy véletlen túl mélyre vágok borotvaval és kifolyik a festék"

Ez ugye valami troll kérdés és nem vagy ennyire rettenetesen buta?

2020. ápr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem kell szőrteleníteni egy tetoválást feltétlenül. Férfiként van a lábfejemen és a vádlimon is.

Ha már szépen legyógyult a tetoválást, tehát eltelt a tetováltatás óta 4-5 hét, utána már lehet borotválni, epilálni, gyantáztatni egyaránt, de akkor már mind a két lábat, egyik oldalon furán nézne ki. A tetoválás, ha még bele is vágsz, mélyen van, nem folyik ki semmilyen festék sem. Ha még hámlik a bőr, akkor hámosítóval kend, ha pedig már nem, akkor testápolóval.

2020. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miért lenne troll kérdés kettes? Borotvaval ki lehet vágni egy tetoválást, orosz és amerikai börtönökben gyakori a bandák között... persze otthon normál szőrtelenítés mellett erre nagyon kicsi az esély de azért inkább óvatos vagyok
2020. ápr. 11. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!