Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire egészséges rátetovált...

Mennyire egészséges rátetováltatni?

Figyelt kérdés
Még december elején vágdostam magam (nem kérek negatív kommentet, megbántam hülyeség volt lépjünk túl ezen) és szeretnék rá tetoválást hogy eltakarja, amikor a tetováló tetovált akkor mondta hogy ezek nem fognak teljesen eltünni(fölé tetovált). Mennyi az az idő ami után már lehetne rátetováltatni? Még pirosas.

2020. ápr. 21. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp jó lenne egy évet várni a vagdosás időpontjától kezdődően. Viszonylag hamar begyógyulnak, de esetleges elfertőződés miatt nem árt neki az idő.

Ha mélyen vágtad magad, akkor nem fog eltűnni hamar, az is lehet, hogy soha. De a lényeg, hogy túl vagy ezen, a tetoválás lehet még jobban fel fogja hívni a hegekre a figyelmet, de ne szégyelld! Persze, még az is lehet, hogy viszonylag jól elrejti, mintától függ.

2020. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a pozitiv tanacsot. :) Megfogadom😁
2020. ápr. 21. 20:58
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Bőrgyógyásztól kéne megkérdezni.
2020. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy év, vagy amíg rendesen kifehéredik. Sok heget takartam már, sajnos a felülete megmarad, de szépen rá lehet tétoválni. A saját karomon viszont a 8 éves tetkó alatt mostanában kezd feltűnni pár heg, mintha kicsit kopna belőlük a festék.
2020. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!