Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetoválások csak szerintem...

A tetoválások csak szerintem nem néznek ki már jól?

Figyelt kérdés
Régebben ritka volt ha valakiknek volt,és az különleges van ma meg már mindenkin van minden és nem is egyedi dolgok.Szerintem nagyon kimentek a divatból.mar jobban tetszik ha valakin abszolút nincs.Pedig nekem is van. Ha tudtam volna ezt,hogy ennyire nem fog utána tetszeni,akkor nem csináltattam volna. Megbántam. Ti hogy vélekedtek erről? Van aki megbánta? És az mit tesz?

2020. ápr. 22. 08:51
1 2
 11/18 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
# 4 igen, pisztolyt fogtak a fejemhez, nyilván :D
2020. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%

Az önértékelésedet tedd rendbe. Attól félni, hogy olyat csinálok, amit sokan mások is, és ettől kevésbé leszek értékes, nem normális. Folyton azt keresni, hogy mivel lehetek hiperszuperegyedi meg egyéniség, annál inkább arra hajaz, hogy még nincs kiforrott egyéniséged. (Valószínűleg ezért is csináltattad meg a tetkód, és most ezért bánod meg)

Eleve egészséges önértékelésű ember le se szarja, hogy más ember milyen, meg mi van neki. Alapvető pszichológia.

Másokat leszólni azért, mert nem úgy vélekednek, mint te, pedig kifejezetten gyerekes. Ezek után pedig számítok rá, hogy ezt a választ sem fogod tudni helyén kezelni.

2020. ápr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%
Én még senki máson nem láttam a saját mintáim, mindegyik egyedi, mindegyik külön nekem lett tervezve az ötleteim alapján olyan művészek által, akiknek imádom a munkáját. Nem bántam meg a saját mintáim, az meg egyáltalán nem érdekel, hogy más mit kezd a testével. Ha valaki be akarja magát borítani pinterestes szarokkal, hát tegye, egészségére, nekem attól nem lesz rosszabb. Ha valaki megbánja a tetoválásait, távolíttassa el, senki se tiltja. Arra meg mindig is magasról tettem, hogy mi a divat és mi nem, más emberek cselekedetei vagy gondolatai egyáltalán nem határoznak meg engem. Mindenki tegyen úgy, ahogy jónak látja.
2020. ápr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
57%

Már megint a tetkófóbiás...

90es években, 2000-es évek elején is voltak tetovált emberek, nem is kevés.

2020. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem butaság az alapján megítélni akármit is, hogy milyen szinten elterjedt az emberk körében.


Hiszen nem azért csináltatsz tetoválást, mert egyedi akarsz lenni vagy mert szerinted az majd jól nézki rajtad.


Ha igen, akkor ott komoly bajok vannak.

2020. ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 gungasam ***** válasza:
0%
A testmódosítási szándék arra utal, hogy az illető nem elégedett a kinézetével. Hibás vagy sérült test-tudata van. Azt hiszi , hogy ezen változtathat a tinta. A hibás test-tudat a tetováláson kívül pszichoterapeutával vagy más lélekgyógyászati módon is kezelhető. Talán többet kellett volna ping-pongoznod apáddal.Lehet, hogy nem késő..Vannak akik felnőtté válva rájönnek, hogy amilyük van azzal kell beérniük, vannak akik nem jönnek rá soha...
2020. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 gungasam ***** válasza:
0%
16/16-os vagyok. Egyszer valahol hallottam, hogy a test a lélek temploma...tetszik ez nekem pedig nem vagyok vallásos, mondhatni ateista vagyok. De az ember nem firkálja össze a templom falát!!
2020. máj. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#16&17

Semmi logika nincs abban, amit mondasz. Nem plasztikáról beszélünk, hanem tetoválásról. Egy tetoválás nem változtatja meg a testi adottságaid (ergo a "nem elégedett a kinézetével" itt meg is bukott).

2020. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!