Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetovált nők. Szenvedtetek...

Tetovált nők. Szenvedtetek már hátrányt a tetoválások miatt? Munkahelyen, utcán valaki beszólt, pl.

Figyelt kérdés
2020. jan. 31. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez már komolyan valami fétis? Napi 5 tetovált nős problémafelvetős kérdés és ha szóvá merem tenni lepontoznak. Mi a fsz..verd ki és aludj már
2020. jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
42%
Bár nem vagyok tetkós, de ért korábban negatìv diszkrimináció. Nem is egyszer.
2020. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi, hogy meg kell magyaráznom a jelentését, amihez soha semmi kedvem egy munkatársnak vagy egy tanárnak vagy egy idegennek.Ha azt mondom, hogy semmit nem jelent, mert az a legegyszerűbb, vègig kell hallgatnom egy felhàborodást.Nem vagyok kitetoválva kettő van a karomon, sokan dicsérik, egy munkahelyem volt ahol nem szerették ha látszott ès fárasztó volt mindig úgy variàlni az öltözékem, hogy takarava legyen, mert munkaruha nem volt.
2020. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, pedig nem mostanában tetováltattam, hanem 15 évvel ezelőtt. Akkor még nem volt szinte minden emberen. Munkahelyen sosem szóltak érte (bár nagy részük nem is látható mindig, csak pl. nagy nyári hőségben). Utcán pedig ha be is szólnának érte, hát pont leszarnám.

A jelentések magyarázatát én is unom, és nem is pazarlok rá energiát. Mondok valami idióta kamu sztroit, aztán jót szórakozom a döbbent arcokon. :D Úgy vélem senkinek semmi köze hozzá.

2020. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy vénember hőbörögni kezdett, vízparton voltunk. Úgy tettünk, mintha levegő lenne, még vidámabban beszélgettünk. A feleségének is kínos volt a szerencsétlen. Szegény nőt sajnáltam, hogy ilyen agresszív elmebeteggel kell együtt élnie.

Na meg vagy elégedve kedves tetkógyűlölő?

2020. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 $$$$$ ***** válasza:
100%
Emberek ezeket tuti ugyan az a h***ülye irja ki. Sose unja meg. En mar nem irom le a szokasos regényem mar nagyon unom... Szerintem ti se írjatok többet semmit egy kérdésehez sem hátha megunja akkor ez a figyelem hianyos szellmi sérült...
2020. jan. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem.

Azt, hogy valaki beszól, amúgy sem tekinteném hátránynak. Sok más dolog miatt hamarabb szóltak már be, mint a tetoválásomért.

2020. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Néha van, hogy valami hülyegyerek késztetést érez arra, hogy ismeretlenül, kéretlenül elmondja a véleményét, de ezt nem sorolom a hátrányok közé, mert nem éri el az ingerküszöböm. A jelentésmagyarázás is unalmas, de ez egy tök ártatlan kérdés és ezt a kis kellemetlenséget vállaltam amikor megcsináltam az első látható tetoválást (az első 8 olyan helyre ment, ami nem látszik a hétköznapokban). Más hátrány nem ért emiatt.
2020. febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Hát, gondolom, első barátnőmnek csak a haja volt felnyírva kicsit és azért is ért még engem is beszólás.
2020. febr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!