Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Közös gamer tetoválás ötletek?

Közös gamer tetoválás ötletek?

Figyelt kérdés
Leginkább lolosra gondoltam (adc, supp/ kindred/ xayah, rakan), de bármilyen másikat is szívesen megnézek

2020. ápr. 22. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A tetováló meg fogja tervezni, akihez mész. Legalábbis a legtöbb vállal tervezést.

De Pinteresten találsz ötleteket, inspirációkat. Valószínűleg itt senki nem fog nektek tervezni külön egyet. Meg a közös mit jelent? LB vagy pár?

2020. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát szerintem a legtöbb tetováló azt se tudja mi az a League of legends, szóval nem hiszem hogy tudna tervezni ilyet. És nem is azt várom hogy valaki tervezzen hanem esetleg ha van valakinek ilyen vagy neten talált akkor ide linkelhetné. És páros tetoválás lenne :)
2020. ápr. 22. 17:41
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Én már csináltam olyan LoL tetkót, hogy Kindred két fele. A legtöbb gamer tetkóvalamilyen szimbólum szokott lenni, pl Zelda Triforce, valaminek a két fele, fegyó, Horda logó, ilyesmi.
2020. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

PRO gamer

LI xiaomeng

2020. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezek most mik? Beírtam a keresőbe de hasznosat nem dobott ki :D
2020. ápr. 24. 04:56
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

Lehetne egyikőtökön Xayah, a másikótokon meg Rakan tolla :D

Vagy magának a role-nak a szimbólumai is lehetnének rajtatok

2020. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!