Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy reagáltak a családtagok,...

Hogy reagáltak a családtagok, rokonok, ismerősök az első tetoválásotokra?

Figyelt kérdés
Viccesen? Vagy nemérdekelte őket? :)

2020. máj. 8. 06:39
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
A tetováltak mindig azt mondják hogy nem érdekli a mások véleménye meg hogy ez őróluk szól csak. De ha elmondod a véleményed, miszerint a tetoválás nettó igénytelenség, akkor egyből besértődnek, mert azért mégiscsak érdekli őket. Ami lássuk be nem meglepő, mert hogy a viharba ne érdekelné őket amikor az egész a magamutogatásról szól.
2020. máj. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mire az első látható tetoválásomat csináltattam, a takart részeken már volt bőven, szóval aki ismert, annak nem volt meglepetés. A többieknél meg vegyes volt a reakció, volt, akinek tetszett, volt, akinek nem. Ez már csak ilyen, még jó, hogy nem kötelező mindenféle jöttmenteknek megfelelni :D
2020. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

A többség sehogy, apámnak mindegyikre volt egy szarkasztikus megjegyzése, de mindegyikre csak egyetlen egyszer egyetlen egy, és az sem rosszindulatú, csak szarkasztikus és ennyi.

Barátok, rokonok nem beszélnek velem bicskanyitogató stílusban,és ők azok, akiknek a véleménye érdekel.

Ha közeli ismerősöm, barátom fikázna, az rosszul esne, amennyiben kioktatóan szólnának be. De az teljesen normális, hogy ahogy valamilyen ruhám nem fog tetszeni mindenkinek, úgy a tetoválásaim se fognak mindenkinek tetszeni, és ahogy pl. ruha kapcsán se vagyunk gyökerek a szeretteinkkel, és fejezzük ki a véleményünket minősíthetetlen stílusban, úgy más ügyben sem. Legalábbis az én baráti körömben vagyunk annyira intelligensek, hogy tudjuk, hogy egyéni ízlésen fölösleges vitázni meg egymásba marni.


Nyilván vadidegenek véleménye nem érdekel, legyen az az ő problémája, hogy őt annyira érdekli az én döntésem, hogy kényszert érezzen a verbális megjegyzésekre, nem kell ebből nekem is problémát csinálnom. Számoljon el vele ő.

2020. máj. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Anyukám: "Ugye nem lesz több?" (de, lett még)

Barátok: "Ez annyira illik hozzád, mostmár el sem tudnálak képzelni nélküle".

Általában dícsérni szokták őket.

2020. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Első kérdésük: Nem fájt?

Második kérdés: Megfoghatom?

A megfoghatom azért volt fura, mert régóta megvolt, csak nem látható helyen, lábfejemen. Aztán ahogy jött a jó idő, suliba papucsba mentem és akkor figyeltek rá fel, nem mutogattam senkinek sem. Tetszett mindenkinek, még furcsa mód ellenszenves tanároknak is. Aztán jött a többi. Nagy részük nem látszik általában, de aztán lett a csuklómra, alkaromra és vádlimra is. Azok tetszenek nagyon sok embernek a környezetemben. Sosem kaptam érte leszólást, leszidást, bár néha negatív kritikát igen. Jó, édesanyám furcsállotta, ahogy a sok piercinget is, de azóta már ő is tetováltatott ráadásul mellkasára. Két diplomája mellé nem egy nagy mellkastetkót nézne ki senki belőle 135-ös IQ mellett :D Mindig szigorú volt velem. Testvéremet nem érdekelte, végül neki is lett jópár.

Néha idegenek is megnézik, volt, hogy megdícsértek egy-egy mintát, leszólást még nem kaptam érte és bár nem a nagyvilágnak készült, hanem magamnak, így ha jött is néha negatív kritika, akkor elfogadtam, hogy másnak nem tetszik, de én meg én vagyok és pont.

Persze, van akit nem érdekel, hogy mi van rajtam, de van, aki kifiléz a szemével, de akkor nem csak a tetoválást nézik, hanem a ruhákat, frizurát és a többi.

2020. máj. 9. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 $$$$$ ***** válasza:
100%

Hat meglepődtek meg megkerdeztek ,hogy miert csináltattam. De mar elfogadtak és ennyi. Neha viccelodnek hogy olajos a labam. De viccből mondják és én is annak veszem. Tehat nem baj XD. De egyebkent tenyleg nem erdekel ,hogy mit gondolnak rola. Meg meg lesz jo pár tetkóm. amibe szinten nem kérem ki senki véleményét.

19/F

2020. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam pozitívan fogadták. Én voltam az első női családtag akinek lett tetkója :)
2022. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!