Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kézfej élén lévő tetoválás...

Kézfej élén lévő tetoválás lehet hátrány (irodai) munkáknál?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék egy szót a kézfejem élére (nem tudom jobban elmagyarázni, oda a kisujj oldala alá), de szerintetek ez munkakeresésben mekkora hátrány lehet? Irodai munkákról lenne szó.
2020. máj. 9. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:

50%.


Lehet hátrány.

Nyilván nem annyira, mint mondjuk egy teljes nyak, vagy teljes két karon lévő hatalmas...

2020. máj. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok helyen van már a dolgozóknak látható tetoválásuk. De konkrétan mindig az adott munkáltatótól függ, mennyire fogadja el. Ha még nincs meg a tetkó, lehet, szerencsésebb lenne inkább alkarra varratni, ahol szükség esetén hosszúujjú felsővel takarható. Ha kis méretű, nem feltűnő a tetkó, és persze nem vmi megbotránkoztató szöveg van rajtad, akkor talán már a legtöbb munkahelyen nem csinálnak ebből problémát.
2020. máj. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 jaj, jönnek a frusztráltak!😆 Jobbulást!
2020. máj. 9. 11:24
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem a tetkó a hátrány, hanem a bizonyítvány amit kiállítasz magadról. Egy bizonyítvány, amiben ott áll hogy igényességből egyes.
2020. máj. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a baj nem tudni melyik iroda engedi és melyik nem. Ha most akarod akkor inkább tedd máshova.
2020. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én irodában dolgozom, itt az emberek kb. felének van tetoválása, többeknek nagy minta és látható helyen. De biztosan van olyan iroda is, ahová emiatt nem vennének fel.
2020. máj. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nalunk peldaul nem gond.(Ugyfelszolgalatos csajnak teljes kar tetkoja van,de ahogy konkrét dresszkod sincs nalunk,ebbe sem szólunk bele. A munkajat jol vegzi,ez szamit.) A barátnom pedig egy suliban dolgozik adminisztrátorkent. Neki is van az alkarján, nem zavarja oket.

De eltudom képzelni, hogy valamelyik cegnel ez a pici sem fer bele. En is gondolkodtam egy csuklora varratot pici mintán, de pont emiatt elvetettem az 5letet.

2020. máj. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem függ a munkaadótól, meg attól, hogy mi az a szó.

Nyilvan nem mindegy hogy f*ck vagy love😅🤣

2020. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!