Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hátrány a munkában a tetoválás?

Hátrány a munkában a tetoválás?

Figyelt kérdés
Eladói szakmában hátrány a tetoválás? A bal karom teljes egészében tetoválva van. A jobbon is van pár minta. Nem bántam meg őket, imádom az összeset csak kíváncsi vagyok hogy mire számítsak? Interjún jobb ha teljesen eltakarom? Valakinek volt már ebből hátránya?

2019. febr. 17. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen üzlet. Ha a plázában egy fast fashion üzlet, akkor belefér, sőt. Ha swarowski kristályokat fogsz árulni, vagy ötmilliós karórákat, akkor lehet, hogy a főnökök húzni fogják a szájukat. Interjún pedig takard el, mert elvonja a figyelmet, ott nem a tetkóiddal kell villogni.
2019. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bolti eladóra gondoltam, mint Pl tesco, spár, Vagy valami butik. Ügyvéd, orvos, recepciós meg hasonlókra sose gondolnék munkalehetőségként nem nekem valók, meg úgy se kellenék. Köszönöm a gyors választ.
2019. febr. 17. 20:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tescoban, sparban biztosan nem probléma, interjún ahogyan mondtam, szerintem jobb eltakarni, amennyire lehet.
2019. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én mostanában láttam több tetovált eladót is a Sparban, Pepcoban. Egyre elfogadottabb lesz ez a dolog. Nem hiszem, hogy hátrány lenne.
2019. febr. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem lesz hátrány ilyen helyekre.

Egyébként orvost is láttam már kivarrt karokkal :D

Amúgy én úgy utálom ezt hogy tetkó miatt nem vesznek fel valahova. Ez ugyanolyan hátrányos helyzetű megkülönböztetés, diszkrimináció mintha a bőröd színe miatt nem vesznek fel. Nem a tetkó mennyisége és minősége határozta meg valaki szaktudását.

2019. febr. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hely függő . Én a városunkban egy eléggé neves autó hifi boltban melozok , annyira nem érdekli a főnököt se a pc se a tetko , hogy csak na . Meg mondta nem a tetko és nem a piercing dolgozik neki , hanem az ember aki mögötte van és számít sokat .
2019. febr. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Horthynak is ki volt varrva a karja, s mégis Magyarország kormányzója volt😉
2019. febr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a sok pozitív kommentet. Utolsó előtti. De tök jó fej főnköd van. Ahol eddig dolgoztam rengeteg kollégám tetovált volt, de az egy raktár volt.
2019. febr. 18. 11:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyen helyen dolgoztam az egyik felső vezető szét volt varrva. 😁 Nekem nincs tetkóm, de több kollegámnak volt senkit nem érdekelt.
2019. febr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

Komolyabb helyen nem szeretik sőt:)

Jó egy deszkás shop-ban, tesco vagy newyorkerben azért elfogadják, de ha pl kocsikat akarsz eladni komolyabb helyen ott már lehet nem nézik jó szemmel.


Orvosokon meg azért fogadják el mert effektív nem pótolhatók, szemben egy banki ügyintézővel akit mondjuk nem vesznek fel emiatt.

2019. febr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!