Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy tetováló vevő lenne erre?

Egy tetováló vevő lenne erre?

Figyelt kérdés
Tetoválni szeretnék már elég régóta, viszont még sosem próbáltam és nem merek addig felszerelést venni amíg nem feltétlen tudom,hogy kell használni, egyéb kis trükköket stb. Láttam már élőben ahogy készül egy, de ennél jóval több alkalom kellene meg persze, hogy egy hozzáértővel tudjak róla beszélni. Szóval arra gondoltam, hogy bizonyos összegért ami közös megegyezés alapján lenne, eljárnék valakihez megtanulni. Nézegettem is instán de mindenképp olyan ember kellene aki még nem annyira felkapott hogy több tízezer követője van és valószínűleg egy szabad perce sem, mert az nem hiszem, hogy foglalkozna velem. Van itt olyan aki így tanult meg tetoválni? Ha tudtok ajánlani valakit Budapesten vagy annak környékén azt megköszönöm.:)
2020. máj. 22. 13:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!