Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Pici csomócskák a tetoválás...

Pici csomócskák a tetoválás alatt?

Figyelt kérdés
Hat napja lett 3 tetoválásom. Nem ezek az első tetoválásaim, ugyan úgy kezeltem ahogyan a többit is. Nagyon viszketnek, ami azt jelenti gyógyul és már elkezdett hámlani is. Viszont két tetováláson vannak csomócskák, mintha pattanás lenne a tetkó alatt. Másképpen nem tudom elmondani, próbáltam képet készíteni de azon így nem látszik, de szabad szemmel jobban megnézve látszik, ahogy kenegetem is érzem. Az egyiken ami nagyobb minta azon van egy pattanás nagyságú meg kisebbek a másikon meg kettő. A tetoválómat nem érem el 2 napja, a netten meg nem találtam róla semmit. (rendes szalon, ha valaki kérdezné) Kicsit érzékeny, de nem fáj, nem piros körülötte szóval biztosan nem gyulladt vagy fertőződött el, nagyon oda figyelek rá. A meleg miatt is, csak éjszaka fóliázom, hogy nehogy megdörzsöljem, vagy belemenjen valami. (van cicám és velem alszik, miatta is kell fóliáznom este) Volt már hasonlója valakinek?

2020. jún. 14. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt várj vele két napot nem múlik el menj vissza :)
2020. jún. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hsjdbd válasza:
1 éves a tetoválásom néha nekem is olyan időközönként de 2 3 nap múlva teljesen sima lesz a felülete
2020. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2020. jún. 14. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a meleg miatt a fólia-krém kombótül begyűlt ott valami, várj vele egy picit, valószínűleg elmúlik.
2020. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!