Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetováló szalonokban szoktak...

Tetováló szalonokban szoktak árulni tintát?

Figyelt kérdés
Pl. ha bemegyek venni, mivel szeretnék tetoválást készíteni és nem szeretném szalonban csináltatni akkor kinevetnek vagy kiszolgálnak? Milyen árban szoktak mozogni? Szükséges nagykorúnak lenni hozzá hogy kiadják?

2020. jún. 17. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Oda tetoválásért járnak az emberek, nem festékért.
2020. jún. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Szalonban nem árulnak tintát. Ahogy irodában sem árulnak nyomtatópapírt. Az az ő eszközük.
2020. jún. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Tintát a papír-írószerben tudsz venni. Tetováló FESTÉKET meg az azt árúsító helyeken (pl sebi tattoo supply).

De ettől függetlenül a tetoválás készítéséhez kell tetoválógép, táp, kábelek, pedál, a géphez csőr(ök), tű(k), a festékhez kupakok, minta felviteléhez indigó, indigóolaj, esetleg bőrfilc, és akkor még ott a lemosás, fertőtlenítés és a többi. Ráadásul nem mindegy, hogy milyen festéket veszel. Árak a kiszerelésektől, márkáktól függően változnak mindenre vonatkozóan. De hozzátenném, hogy ha nem vagy gyakorlott, akkor nem lesz könnyű sem, így érdemes lenne inkább megtanulni és nem élő emberen gyakorolni. Hiába sétálgatsz be, hogy adjanak neked festéket, nem nagyon fognak, legalábbis épeszű tetováló nem tesz ilyet.

2020. jún. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Kizártnak tartom. Pékáru boltban sem vehetsz lisztet meg élesztőt.
2020. jún. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tartom kizártnak. Én a fodrászomtól szerzem be mindig a nekem szükséges mennyiségű hidrogén-peroxidot (mondjuk én nem szőkítésre használom, hanem nyák maratáshoz). Ha van tetováló ismerősöd, szerintem simán ad el neked ha megkéred.
2020. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem fogsz kapni, hozzánk is napi szinten bejönnek tű meg festék után érdeklődve. Amúgy engedélyünk sincs ilyesmit forgalmazni, tetoválók vagyunk, nem kereskedők.


Menj el a Radicalba a Wesselényi utcánál, ott tűt is kapsz darabra, semmit nem kérdeznek, mindenki oda jár aki otthon sittezik. Egy 30ml-es fekete festék 3-4000 forint. Csak vigyázz, mert aki nem ért hozzá, arra tök más cuccokat is rásóznak.

Amúgy tudom, hogy felesleges leírnom, de inkább ne tetoválj magadnak, ha mégis ennyire szükséged van rá, akkor legalább ne a karodra-kézfejedre.

2020. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!