Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Westend tattoo-nál csinálnak...

Westend tattoo-nál csinálnak egyedi mintát? Ha igen, mennyiért?

Figyelt kérdés
Egy apró, egyszerű mintáról lenne szó. A kutyusom mancsát szeretném kicsiben tetoválásként. (Tudom vannak erre sablonok, de én kicsit személyesebbet akarok) Van róla kép, csak ugye le kéne rajzolni. Ezt ők elvállalják vagy valahogy nekem kell megoldani, hogy a kész mintával tudjanak dolgozni?

2020. jún. 29. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Semmiképp ne menj a westend tattoo-ba.
2020. jún. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Úgy hallottam az a legdrágább hely.

Szerintem egy ilyet bármelyik szalonban megcsinálnak. Beviszed, vagy szerintem az is elég, ha elküldöd a képet egy szalonnak és megcsinálják.

2020. jún. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Miért ne menjek? Csináltattam már náluk és nagyon elégdetett vagyok vele.


Kedves 2. Biztos nagyon nehezedre esett, hogy tovább menj kritizálás nélkül, de nem arra voltam kíváncsi, hogy te mit tartasz annak és mit nem. Pont hidegen hagy.

2020. jún. 29. 23:03
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Az egyik legsuttyóbb, legigénytelenebb szalon Budapesten, ne mondd már, hogy nem találtál jobbat.. Egyébként meg valószínűleg ilyen egyszerű dolgot talán nem fognak elcseszni, ezt viszont ne itt kérdezd, hanem közvetlenül tőlük.
2020. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!