Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » WestEnd tetováló szalonban...

WestEnd tetováló szalonban érdemes tetováltatni?

Figyelt kérdés
Van valakinek pozitív/negatív tapasztalata vagy hallott a szalonban készült tetoválásokról valamit?
2018. okt. 28. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nem szimpi hely! Számomra az ideális tetováló szalon nyugis és csendes. És a westendben sokkal drágább is. Gondold el, miből fizetik ki az üzlethelyiség havi bérleti díját?


Vácon van a KriszInk Tattoo! Nagyon rendesek és olcsók. Vagyis kinek mi az olcsó. Nekem a csuklótetkóm (egy koncertlogó + a dátum) 8000 Ft 2 éve

2018. okt. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Invictus
2018. okt. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem csináltak industrial piercinget anno, mert fiatal voltam és hülye, de elbacták a szöget és a gyógyulás utáni évben keloidos lett. Szal ez alapján tuti nem.
2018. okt. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a belvárosban mennél, akkor ott a DarkArt, kb öt perc séta a westendtől, talán még annyi se, és garantáltan profik.


Nekem van ismerősöm, akinek készült ott tetoválása és nincs vele gond, de az is igaz, hogy apró, nem részletesen kidolgozott minta, azon sokat nem lehetett rontani. De sokkal több a negatív tapasztalat, mint a jó. Én nem kockáztatnék, mert a rossz hír nem véletlen.

Nyilván ott sem mindenki egyforma, biztos dolgozik ott olyan is, aki jobb, mint a többiek, de vaktában sajnos csak általánosítani lehet.

2018. okt. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2018. okt. 30. 12:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csináltattam ott tetkót. Semmi baja nem lett a gyógyulásnál, szépen lehámlott, és a mintát sem rontotta el a srác, aki csinálta, mondjuk nem volt túl bonyolult, de azért egyszerű se. ( la catrina szerű portré ) A piercingjeimet nem ott szurattam, de csak mert magamnak csinálom ezeket évek óta. Viszont bármikor bemehettem ékszert venni, tanácsot kérni, etc, sose „ harapták le a fejem. ", tehát emberileg is normálisak. Összességében én elégedett vagyok a westendes srácokkal.
2018. nov. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!