Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 17 évesen szúrathatok két...

17 évesen szúrathatok két plusz lyukat a fülcimpámba, szülői beleegyezés nélkül?

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 21:20
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Helyfüggő
23 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a vidéki no-name szalonba mész, ahol a korod hallatára azt mondja a lyukasztó, hogy "tegyünk úgy, mintha nem mondtad volna meg", akkor ott igen, kilyukasztják.


Egyébként az igényesebb szalonokba 16 év felett szülői belegyezéssel szúrnak. Bár a legtöbb helyen elég a papír, amit igazából a barátnőd is alá tud írni.

2020. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Én magamnak szúrtam ki mind a 8 lyukat, és anyám nem tudott róla.

Szalonban nyilván kértek volna papírt.

2020. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj magamnak félek megcsinálni 😅
2020. júl. 15. 23:02
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Ha nem porcba akarod, orvosi tűvel simán ki lehet szúrni.


Gyógyászati boltban kb 300 ft/db és steril. Utána bepanten krém és alkohol. fülbevaló nem árt ha nemesacél v. ezüst.



Kb. ennyi az otthoni fülszúrás titka.

2020. júl. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, parázok a tűktől, amivel addig a pontig nincs baj, amíg nem kell odanéznem. De ha fülbevalót szúrok, azt csak látni kéne, hogy mit csinálok... :D
2020. júl. 15. 23:23
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

kérd meg tesód v barátnőd?


koliban sok lánynak szúrtam anno fület. Tényleg egy perces dolog, csak a higiéniára figyelni kell, és kb ennyi.

2020. júl. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg ne szúrd/szúrasd ki otthon. Félsz is tőle, el is lehet rontani. Semmi értelme. Egyébként kozmetikusok is szoktak a cimpába fülbevalót belőni, ott nem mindig kérdezik hány éves vagy. Szüleidet nem tudod sehogy sem meggyőzni?
2020. júl. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát anyut az előzőeknél hónapokig-másfél évig kellett győzködni. Most ha mást nem, akkor megvárom a 18-at, csak az a baj, hogy addigra már suli lesz, és nem találok könnyen időpontot, ami jó nekem. Mivel kolis vagyok korlátozottak a lehetőségek, hétvégére lehetetlen, hétköznap meg amikorra lehetne akkor tanszoba van a koliba, ahonnan csak szülői kikérővel és betelefonálással mehetek el, akár mennyi idős vagyok. Na mármost, anyám tuti nem fog betelefonálni, hogy engedjenek el.


Viszont azt tudom, hogy nálunk helyben kozmetikusnál meg lehetne oldani szülő nélkül, de az a baj, hogy kisvárosban lakok, mindenki ismert mindenkit, szóval eljutna anyuhoz, hogy mire készülök :(

2020. júl. 16. 10:12
 9/9 anonim válasza:
Lehet, kb 10-12 éves koromba a fél osztálynak 2/3 plusz lyuk volt a fülében, mondjuk az szerintem szülő beleegyezéssel volt.
2022. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!