Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet a tetoválásra?

Figyelt kérdés
Elmúltam 18 éves, lassan 19 vagyok, van bejelentett munkám, saját keresetem, tehát nekik nem kerülne semmibe, külön is élek, de az engedélyük számomra fontos lenne. Nem csináltatnám meg a tudtuk nélkül. Egy kisebb tetoválást szeretnék az oldalamra, tehát a munkahelyemen nem is látnák a tetoválást. Bár nem lenne gond, mert több munkatársamnak is van látható helyen. Másokon el is fogadják a tetoválást, sőt... tetszik is nekik, családunkban is van több mindenkinek, de nekem nem engedik. A tetoválásnak amit szeretnék számomra komoly jelentése is van, nem csak szimplán tetszik. Mit tegyek?

2020. júl. 16. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert mi lesz ha csináltatsz?

Anyukám 46 évesen jutott oda, hogy csináltasson, akkor már nem volt anyja aki rosszul vette volna...

2020. júl. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha másokon, pláne családtagokon is elfogadják, honnan tudod, hogy rád ezért rossz szemmel néznének? Konkrétan ezt mondták?

Egyébként lehet, az a bajuk, hogy nem elég régóta akarod. Egy ilyen mintát alaposan meg kell gondolni, én személy szerint akkor mernék belevágni, ha legalább 4-5 éve ugyanaz tetszene. 19 évesen meg azért sem annyira célszerű még, mert a tested teljes fejlődése, alakulása olyan 23 éves korodra fejeződik be.

2020. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha az oldaladra kerül, akkor ők honnan tudnának róla? Másrészt ha egy önfenntartó felnőtt vagy, akkor egyszerűen csak vállald, hogy mit szeretnél, ők meg majd megbékélnek. Nem vagy már gyerek, hogy az engedélyükért esedezz, de amíg úgy viselkedsz, addig úgy is fognak kezelni.
2020. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én 15 vagyok és nekem van tetkóm nekem se tudták a szüleim csak amikor meg látták!
2020. júl. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha kész lesz majd megnézik
2020. júl. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
helló. azóta lett már tetkód?
2020. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat, igen lett azóta tetoválásom. :)

Apukámat szinte egyáltalán nem zavarta, Anyukám pedig 2-3 nap duzzogás után elfogadta. :) Tetoválás előtti nap elmondtam nekik hogy megyek tetováltatni, és hogy barátkozzanak meg a gondolattal, mert ez már az én döntésem. Így korrektebbnek éreztem, mivel szóltam előtte és nem “meglepetés” volt. :)

2021. jan. 10. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!