Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 16 évesen tetovalás szülői...

16 évesen tetovalás szülői beleegyezés nélkül?

Figyelt kérdés
Elhunyt egy számomra nagyon fontos ember és megígertük hogy a fülünk mögött lesz valami ami a mi közös jelképünk amint betöltöm a 16ot, de ő sajnos nincs már itt. Szüleim nem engedik a tetoválást, de ez a fülem mögött lenne és kicsi minta. Csinálnak úgy hogy nincs engedély?
2020. júl. 17. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Igényes szalonba nem.

Igénytelenbe pedig nem érdemes menni.

2020. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Csak szeretnéd. Gyerek vagy és kész.

Ha mégis elvállalja valaki, hát számíts rá, hogy kontár az illető és/vagy a higiénia sem megfelelő. A helyedben biztosan nem bíznám a testem egy ilyenre, mert a tetoválás nem visszafordítható. Ezért sem való gyerekeknek. Teljesen igaza van a szüleidnek, hogy nem engedik. Ha annyira fontos az a minta, akkor két év múlva is az lesz.

2020. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A füllel nem mellesleg még az is a baj, hogy nem takarható el, holott sok munkahely ezt elvárja (de pl kötelező felkötni a hajad, akkor meg bebuktad az azzal való takarást). Nem tudhatod még, hogy hova sodor az élet, nem fogsz-e ilyen helyen dolgozni.
2020. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

a kicsi minta idővel össze fog folyni és egy fekete paca lesz a helyén

Egyébként fájni is fog mivel ott csak csont van a füled mögött úgyhogy a hegyes tű csak úgy kopogni fog a csonton ami elég nagy fájdalommal fog járni


Én 17 évesen tetováltattam be magamat először egy mintával aztán meg válltól csuklóig nagyjából másfél év alatt, és mondhatom abszolút felesleges volt mert csak az akkori ismerettségi körben volt mindenki betetoválva és valószinűleg ezért éreztem én is késztetést arra, hogy tetováltassak

Megnézem a szép realisztikus tetoválásokat de nem érdekel már a dolog egyáltalán

Másrészt meg a tetováló nagyon lehúzott anyagilag, egy kb 60 ezres tetkóért 110 ezret kért el amit én mint akkor dilettáns ki is fizettem neki

Szóval ha újrakezdhetném nem tetováltatnék

2020. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak sufnitetkós kontár fogja így elvállalni. Én megértem, hogy miért fontos ez neked, de hidd el, jobb, ha megvárod azt a két évet és normális szalonban csináltatod.
2020. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2020. júl. 18. 11:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Közös tetkós jelkép, más néven prolipaktum.
2020. júl. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!