Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetováló szalonokban szoktak...

Tetováló szalonokban szoktak kitöltetni kérdőívet, illetve beleegyező nyilatkozatot aláíratni?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy peldául van-e fémallergiám, vagy valami más, ami kizárná a tetoválás keszítését.

Mivel én fémallergiás vagyok, de tetoválás előtt engem erről senki nem tájékoztatott, így most allergiám jelentkezett a tetoválásra.



2020. júl. 22. 22:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne, hogy a tetkótól lett? Mennyi ideje készült, milyen színű? A gyógyulás után, vagy már előtte jelentkezett a dolog? Hogy néz ki pontosan a tetkó most? Elég tapasztalt tetováló vagyok, és láttam már jónéhány allergiás reakciót, hátha tudok segíteni.
2020. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
87%
Kedves kérdező! Nekem nagyon úgy tűnik, hogy próbálod a felelősséget a szalonra hárítani. Persze, nem kérdezték meg, de te sem mondtad. Mire számítottál? Fogpiszkálóval fognak tetoválni, amitől nem jön ki az allergiás reakció? Ha érzékeny vagy a fémre, teljesen mindegy, hogy kikérdeznek-e erről vagy sem, mert a saját önfejűségemből kiindulva úgy is bevállalnám. De inkább nyilvánosan ne kezdj el témázni erről, mert hatalmas butaság nem tudni, hogy a tű fémből van...
2020. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

12-es te mi a jó istenről beszélsz?

Hogy jött most ide a tű? Mindenki tudja, hogy fémből van, nem is volt erről szó..

Én nem próbálom ráhárítani a felelősséget, pusztán közvélemény kutatást tartottam itt, hogy hogyan működik az ilyen..

És te ne a saját önfejűségedből indulj ki!!!!

Jah és nem a tűtől lett az allergiám, hanem a festéktől.. Szóval az egészet félreértetted, és jössz itt nekem a fogpiszkálóval..

2020. júl. 29. 10:57
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
9. vagyok. Te írtad, hogy fémallergiás vagy. Honnan veszed, hogy a festek okozta, amikor a tu is fembol van?
2020. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy nem akkor jelentkezett mikor tetováltak, és a bőrgyógyász szakorvos is megállapította, hogy a festéktől van...
2020. júl. 30. 11:30
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
Az orvosok előszeretettel okolják a tetoválókat/festékeket amikor nem is látta az adott "terméket" amivel készült. Van egyáltalán színes rész a tetoválásodban?
2020. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Az egész színes! Piros, lila, rózsaszín, fehér, barna, és barna-fekete együtt keverve. Szóval sima fekete nincs is benne.
2020. júl. 30. 21:51
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos akkor a piros festék is okozhatta, plusz a fém tű ráadás ha extrán érzékeny vagy. Viszont a tetoválód ezt nem tudhatta, szólnod kellett volna, és ha ennek ellenére nem figyelmeztet, akkor okolhatnád. Ha napra mész, akkor előfordulhatnak apró kiütések és viszketni fog nagyon, de egyéb problémád nem lesz vele. Jelenleg milyen a tetoválás? Legyógyult?
2020. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem bántásból írom, de készültél a (valószínűleg) első tetoválásodra, és egyetlen ilyen oldalt se kerestél fel, hogy mik a kizáró tényezők pl vagy mire kell figyelni, hogy készítsd fel a szervezeted a "nagy nap" előtt?
2020. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A piros színben sok márkánál még mindig van vas oxid mint pigment.


A beleegyezésit első sorban a saját védelmükre iratják alá. Így utólag nem mondhatod, hogy elírta a szöveget/számot, nem azt a szimbólumot akartad stb.


A kérdőív ennek a része, fontos tudni, hogy epilepszia, ekcéma, hepatitisz, hiv, hérbőséget okozó gyógyszer, várandósság, hemofília, stb van-e a képben.

2021. jan. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!