Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ki mikor döntötte el hogy...

Ki mikor döntötte el hogy tetoválást csináltat? Hogy választotta ki biztosra a mintát és a helyét?

Figyelt kérdés
Hol fáj a legkevésbé?

2020. aug. 4. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik tetoválásommal vártam minimum pár hónapot, mielőtt felvarrattam volna. A minta mindig saját ötlet alapján volt megrajzolva, a hely pedig valahogy adta magát, ahogy elképzeltem.

A fájdalom nem szempont, az első kettő nem, de a 3. bordára ment és az tényleg nagyon fájt, de így is megérte és nem tartott vissza a jövőben. Az első néhányat csak takarható helyre akartam, később kezdtem csak látható helyekre tetováltatni.

2020. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

11 évesen döntöttem el. 15 éves koromig nem tudtam, hogy mivel kezdjek, mert sok ötletem volt, de ekkor már fixáltam magamban. 18 voltam, amikor meglett és szeretem azóta is ;) Persze jött több is utána, de egyik sem egy bummbele ötlet volt, hanem előre megálmodott. Na jó, egy nem, ami inkább helykitöltés, de annyi ötletem van, hogy két test sem lenne elég hozzá :D

Vádli közepe, lábfej, ujj, hátalja/derék fájnak nagyon. Hátközép, alkar és fül szinte semmi fájdalom, fülön még én is meglepődtem. Csontosabb részeken jobban fáj, de ki lehet bírni mindent ;)

Helyet elsőre csak úgy találomra választottam. Azóta jobban átnéze, hogy mi kinek a stílusa, hova passzol jobban, melyik tetováló tudná jobban megcsinálni. Javarészt a női tetoválókban jobban bízom, de van férfitől is mintám és nagyon szuper ő is, ahogyan több más férfi tetováló.

Elsőnek a mintát kell megálmodani, majd ha már nagyon sokat filóztál rajta, akkor a helyet, hogy hova kerüljön rajtad, ha az is megvan, akkor jöhet a szalon/tetováló (ehhez a #tetovalovagyok jó alap, illetve referencia munkákat nézegetni, utána olvasni a kommenteknek és híreknek és kerülni bizonyos helyeket, amikre sok negatív hír van, mégis a saját oldalukon csak a pozitív található meg.).

2020. aug. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én szintén 11 évesen döntöttem el hogy tetoválásom lesz, méghozzá egy idézet. A tetoválás helyén sem gondolkodtam sokat. Szelíd de mégis látható helyre akartam, aminek az alkarom belső felét választottam.
2020. szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!