Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Teljes kar tetoválása?

Teljes kar tetoválása?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Nektek van? Mit, miket ábrázol? Ha nincs, csináltatnál? Én egy ideje gondolkodom rajta.

2020. aug. 8. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Nekem tetszik, ha szépen meg van csinálva. Ennek ellenére jelen pillanatban nem vállalnám be :D A jövő meg ki tudja, mit hoz...De nem azért nem vállanám, mert nincs tetkóm.
2020. aug. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Nekem tetszik. Én munka miatt nem csináltatnék magamnak
2020. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem patchy sleeve-em van, ugyanabban a stílusban van rajta több minta, tematikusan is passzol, de nem egy egybefüggő dolog. A másik karom folyamatban, ott egybefüggő a minta, csak a covid miatt most csúszik minden (külföldön él a művészem). Munkahelyen nem akadályoz (irodai munka), de ha váltanom kéne, el tudom takarni hosszúujjúval.
2020. aug. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkettő készül, csak az alkarhoz kéne nekiállnom már.

Mivel tetoválok én is, általában elodázódik a dolog...nem azért mert nem lehet, hanem mert nincs rá idő.


Ugyanaz a stílus, szín, téma de az enyém is vegyes, mert gyűjtöm a kedvenc művészeim munkáit.

2022. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!