Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Pécsen hol tudok mellbimbó...

Pécsen hol tudok mellbimbó piercinget csináltatni?

Figyelt kérdés

Egy ideje már gondolkodom ezen, és kicsit szertnék érdeklődni árakkal kapcsolatban (mindkettőt szeretném átszuratni), illetve, hogy Pécsen belül hol érdemes csináltatni?

Akinek van már ilyen piercingje esetleg mondana róla véleményt? :)



2020. aug. 26. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Pécsett sajnos nem ismerek piercingeseket, szóval azt rábíznám valaki olyanra, aki illetékes ebben a dologban.

Viszont nekem van mellbimbó piercingem. Mindkettő át van szúrva és az őszintét megvallva, nekem az első egyáltalán nem, a második viszont enyhén kellemetlen volt. Hozzáteszem, hogy sokadik piercingem volt már és egyáltalán nem paráztam tőle. Maga az ékszer beszúrása gyorsan megtörténik, viszont arra készülj fel, hogy a helyének a kiméregetése kicsit hosszadalmasabb folyamat lesz majd, lévén hogy senkinek sem szimmentrikus a két melle. Személyes tapasztalatom alapján amúgy kellemetlenebb volt, mikor összecsípte csipesszel a mellbimbómat, mint mikor megszúrt a tűvel.

Én egyébként javaslom, hogy kényelmes melltartóban menj, ami nem csúszkál, mert a szúrás után legalább 24 óráig nagyon érzékeny a súrlódásra. Karmozdulatokkal óvatosan, szerintem először finoman mozgasd körbe a kezed, miután megvan a piercing, hogy ne hirtelen érjen a nyilalló fájdalom gesztikulálás közben. Tisztítani octenisepttel a legjobb, viszonylag hamar begyógyul, illetve figyelj majd arra oda, hogy mikor törölközöl nehogy megrántsd:)

Viszont ezek tényleg nagyon szubjektív tapasztalatok, tehát semmi garancia, hogy ugyanilyen tapasztalataid lesznek, de kívánom neked a legjobbakat:) És semmiképpen ne izguld túl! :)

2020. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a hasznos infókat! :D

Nem izgulok miatta, csak várom már, hogy végre elkészüljön. :)

Egyébként a Citrom utcában van egx tetováló szalon, ott az oldalon keresztül rákérdeztem, és 5000 ft piercinggel együtt egy szúrás. Szóval még árban sem olyan vészes :D

2020. aug. 28. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Végulis a citrom utcai Tribalba szurattad? Ha igen milyen volt?
2020. dec. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen ott.

Egyébként steril és jó munkát végeznek, megvagyok vele elégedve. Kicsit elorditotram magam mikor szúrták.. Az a része nem votl kellemes :"D az első nap érzékeny volt nagyon, és utána is picit de hamar elmúlt. Azóta semmi baja nincs :)

2020. dec. 12. 19:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!