Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van olyan az ismerőseitek...

Van olyan az ismerőseitek között, aki megbánta a tetoválását?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit csinált? Leszedette?

2020. szept. 3. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Csak olyanok vannak, akik nem azt bánták meg, hogy tetováltattak, hanem azt, hogy ár alapján választottak szalont és kikötötöttek a Westend tattooban vagy hasonló ócska szalonban és szar munkát kaptak. Van, aki pár évvel később elment normális művészhez eltakarni jobb munkával, de olyan ismerősöm is van, aki nem kezdett vele semmit, mert úgysincs látható helyen.
2020. szept. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nekem van olyan ismerősöm, aki leszedetett egyet, de olyan is, aki félkész tetoválásnál állt fel és ment ki a szalonból, meg olyan is, aki eltakarta másik tetoválással.

Nekem is van olyan tetoválásom (első 1-2) amit ma már nem csináltatnék meg, de nem igazán zavar, hogy ott van, szégyenkezni nem fogok miatta, hiszen ezeket a dolgokat valamikor nagyon szerettem.


Nem tudom, sok ember olyan nagy jelentőséget tulajdonít annak, ha valaki megbán egy tetoválást, mikor szinte minden embernél van olyasmi, amit nem szeret a testén, a legtöbb dolog ellen lehet tenni. A béna tetoválást is le lehet szedetni, el lehet takarni, vagy elfogadni és békén hagyni, mások mégis azzal érvelnek a tetoválás ellen, hogy "de ha megbánod?", mintha ez lenne az ember testén a legvisszafordíthatatlanabb dolog. Gyerekszülést is meg lehet bánni (bár ezt nem illik hangoztatni), annak szerintem komolyabb következményei vannak, mint egy tetoválásnak.

2020. szept. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek. Mindkettő làny ha szàmìt.

Egyik a vàdlijàra tetovàltatott ilyen èdesseges tetovàlàst. Cukorka, csoki, tortaszelet stb. Szèp szìnes volt, nekem iszonyat tetszett. De kb pàr hònap utàn megbànta, mert elèg komoly helyen dolgozott ahovà ez nem illet. Le is szedette. Ez kb 23-26 èves koràban volt.

A màsik làny a legjobb baràtnőjèvel csinàltatott közös tetovàlàst, de összevesztek, màr nem is beszèlnek. Le akarja szedetni. 20 èves.

2020. szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tetoválóként a suszter cipője lukas szitu van, de nem érdekel. Van kolléga aki majd rendbe hozza 😉
2020. szept. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen fél megbánásaim vannak.

Az első tetkóm konkrétan egy hálószobában készült, nagyon katasztrofális nem lett szóval ilyen "első tetkó és még egy sztori is" helyzet, nem igazán bántam meg de elismerem nagyobb baj is lehetett volna belőle.

A hátamat jó alaposan elcseszte egy tetováló, egész jók voltak a munkái de egy kicsit más stílusú volt amit én akartam, hát elég rossz lett. Béna vonalvezetés, rossz színezés, minden. Egy másik tetováló kijavította a vonalakat és kicsit kiegészítette de nem volt az igazi, aztán a mostani tetoválóm kijavította és teljesen korrektül néz ki, de az bánt hogy tudom, hogyha nem "sz..ból várat" kellett volna építenie hanem egyből hozzá mentem volna valszeg 1000x szebbet is tudott volna alkotni.

A harmadik az volt hogy megtetszett egy tetkó de tudtam hogy tetoválást lopni parasztság, így elmentem egy szalonba hogy hát én ILYESMIT szeretnék, meg még pár referenciát arról amit a tetoválás ábrázol. Ígérgették hogy úúú persze megtervezik küldjem el a képeket e-mailben is tök jó lesz. Időpont napján bemegyek hogy oké varrassuk. Srác erre előveszi az eredeti tetoválás képét hogy jó akkor ezt gyorsan le is indigózza, úgy kellett kierőszakolnom egy változtatást hogy ne TELJESEN ugyanaz legyen. Az a baj nagyon konfliktuskerülő vagyok pedig ott azt kellett volna mondanom hogy nem ezt beszéltük meg, ez lopott tetoválás, b..szátok meg az előlegetek én léptem. Elhitettem magammal hogy ááá ez így nem ugyanaz mert kicsit át lett dolgozva de... nagyon zavar hogy tulajdonképpen lopott a minta. A jó hír viszont hogy tudok egy tetoválót aki hasonló stílusban dolgozik és ő át tudja alakítani annyira hogy ne ctrl+c ctrl+v-nek nézzen ki hanem legyen benne egyediség már csak a pénzt kell összegyűjtenem rá.

2020. szept. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!