Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akiknek póthaja van, őket nem...

Akiknek póthaja van, őket nem zavarja, hogy egyik nap még rövid hajjal látják az ismerőseik, másnap meg hosszúval? Mit mondanak, miért kellett a póthaj? Nem ciki mindenkinek magyarázkodni?

Figyelt kérdés

2018. márc. 19. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem erdekelt, amikor meghosszabitattam, hogy ki mit gondol..nekem tetszett ennyi. Paran rakerdeztek, elmondtam, hogy igen varrva van.. de minden csoda 3 napig tart alapon gyorsan talaltak mast akirol lehetett pletyizni:)
2018. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem ciki, nem kell magyarázkodni. Így tetzik, és kész. Nekem mondjuk sosem volt, de én sosem találtam gáznak másokon.

Az meg más kérdés hogy vannak, akik észre se veszik.


Férfi ismerőseim mondták hogy nem értik hogy az egyetemen a fekete lányoknak hogy van hétről hétre más hajuk, egyszer rövid, máskor szőke hosszú stb. Mikor benyögtem nekik a paróka szót, totál el voltak ájulva hogy jaaaa, erre ők nem is gondoltak :DDDD

2018. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!