Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha sok tetoválást szeretnék...

Toma9999 kérdése:

Ha sok tetoválást szeretnék akkor hogy érdemes elhelyezni őket?

Figyelt kérdés

Az biztos, hogy van egy 3 centi vastag vonal körbe a bicepszemen és hogy lesz egy nagy tetoválásom a mellkasomon, valamint még két 3 centis vonal bal és jobb hónalj/váll környékén. Ez egy egységes mintát fog alkotni. (Egy spirál lesz aminek a kar része kelta, a mellkas része pedig skandináv mintákkal lesz diszitve)

Viszont szeretnék még apróbbakat. Legalábbis 2-t még mindenképp amiknek érzelmi jelentősége van. Hova érdemes elhelyezni szerintetek? (Az egyik egy d20-as dobókocka lesz, a másik meg egy logó)



2020. szept. 12. 03:20
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Jujj, ezek a törzsi minták már réges rég óta gázok.
2020. szept. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze a törzsi minta gáz. De ez nem az. És úgy látom nem értesz a norvég és kelta mitológiákhoz. Leginkább mert a vikingek nem éltek törzsekben. Viszonylag nagy királyságokat alkottak és a városaikat egy egy jarl vezette. Innen kezdve már törzsi nem lehet. Ha valamihez nem értesz jobb csendben maradni, vagy kérdezni.
2020. szept. 12. 12:03
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért lenne erre szükség? Egyszerűen szeretem a mitológiákat és a történelmet. Amiben ugye a kelta, skandináv, görög és római a legérdekesebb. Szerintem teljesen normális ha azt amit a legjobban szeretsz azt magadra varratod. Számomra ez, több mint érdeklődés..ez hobbi is. Nézni mitológiával kapcsolatos könyvet elolvasok, játék azonnal insta buy és a film premierekre is egyértelműen megyek aminek akár egy kicsi köze is van ezekhez.
2020. szept. 12. 16:53
 4/6 A kérdező kommentje:
De mindennek köze sincs a kérdéshez, mert a kisebb tetoválások elhelyezésérőlt szólt. De egyértelműen csak kötekedni jöttél...valamint az érveid körülbelül egy 15 éves szintjén áll, vagy egy konzervatív 40-es szintjén.
2020. szept. 12. 16:57
 5/6 anonim válasza:
0%
Hogy a rák enné meg az ilyen idiótákat, mint amilyen te vagy. Ez ugyanolyan gáz, mint a magyarkodás, bár a betyárság egy elég érdekes dolog, az hagyomány. De, viszont ez a vikingeskedés, annyira tré dolog, tiszta vicc az egész.
2022. okt. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Dude...ez egy 3 éves kérdés...már rég megvan a tetoválásom. A mitologiák tisztelete és az azok iránt való érdeklődés sosem lesz gáz. Egy nép hitvilága mindig sokat mesél azok történeméről és ez egy érdekes téma. Hívhatot "vikingeskedésnek" de minden régi kultúrát szeretek. Jelenleg egy kelta motívum van rajam (saját tervezés) szóval még csak nem is skandináv hogy vikingnek nevezd. De nem kell aggódni lesz még bőven skandináv, görög, római, japán és mongol is. :D Az én testem, az én vásznam. És indeed...a temperamentumom is változott azóta.
2023. márc. 28. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!