Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválást érdemes...

Milyen tetoválást érdemes csináltatni?

Figyelt kérdés

Milyen tetoválás való egy férfinek?

Milyen árban vannak ezek?


2020. márc. 7. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Azt mondanám semmilyet. Ha már mindenképp akkor olyat amit ruhával eltakarhatsz. A minta meg ami neked tetszik. Ami úgy gondolod kifejez téged. De tényleg nem értem minek.
2020. márc. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésre válaszoltál, öregem.
2020. márc. 7. 11:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy szivárványos felhőcskèn csüccsenő eccarvú pillangóunikornis ja, lehetőleg csillámló verzióban. Ez elèg fèrfias?

Ha mèg te magad sem tudod eldönteni, mit varras magadra ÈLETRESZÓLÓAN, akkor inkább ne tetováltass

2020. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem ilyenekre gondoltam a sárkány vagy a sas férfias?
2020. márc. 7. 14:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha magadtól nem tudod eldönteni régen rossz. Csináltass valami nonfiguratívat, azzal nehéz mellényúlni. Tehát nonfiguratív:

[link]

2020. márc. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Maradok a sárkánynál
2020. márc. 7. 15:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Őszintén, várj még vele. Ha meglátod, hogy igen, ez az de már van rajtad valami ott, az szaŕ érzés 😜
2020. márc. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor csináltasd meg, ha már úgy érzed, hiányzik rólad a konkrét minta. Ha utólag gondolod meg magad, szinte lehetetlen javítani.
2020. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne csináltass még szerintem, mert pár év és megbánod ilyen hozzáállással. Volt rengeteg jó ötletem és boldog vagyok, hogy nem csináltattam meg mert gyerekesek/már nem tetszik.

Olyat csináltass, aminek a fő célja nem az, hogy most való e ez nekem vagy nem, hanem valami fontosat, olyat, amire ha ránézel valami/valaki eszedbe jut.

10.000 ft-tól több százezerig terjed az ára mérettől, részletességtől, stílustól, színességtől függően.

2020. márc. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!